blokada-n-obciazenia-jest-to-high-time-dead-or-alive-2-gniazda

Coś starego i coś nowego

Nie trzeba wspominać o statusie kultowym oryginalnego slotu Dead or Alive, więc jedyne, co pozostało do zobaczenia, to to, czy druga część będzie również udana. Odwiedź swoje ulubione kasyno z NetEnt, daj grze kilka obrotów i daj nam znać, co myślisz, ale zanim to zrobisz, przeczytaj, aby dowiedzieć się, czego możesz oczekiwać od Dead or Alive 2.

The Dead or Alive 2 ma zostać wydana 24 kwietnia 2023 roku. Ponieważ wszyscy są bardzo zaznajomieni z tematem, nie zastanawiamy się za bardzo, ale wspomnimy, że efekty dźwiękowe, grafika, mechanika gry a potencjał wygranej został znacznie poprawiony w porównaniu z wersją oryginalną.

Wygląda na to, że NetEnt wykonał niesamowitą robotę, ponieważ skupił się bardziej na poprawie wadliwych punktów niż na rzeczywistym przeprojektowaniu i wymyśleniu tego, co już było dobre.

Ta sama znajoma gra, ale z większą przyjemnością, większą ekscytacją i większymi wygranymi. Trzymali tam wiele dobrych rzeczy poza tematem, a to, co niewątpliwie rozpoznasz, to Wild, które mogą być również Sticky Wilds, regularna funkcja Free Spins, uruchamiana przez Scatters, oraz runda bonusowa Old Saloon, która jest prawie nietknięty.

To, co się zmieniło, na pewno sprawi, że zaczniesz grać w grę przynajmniej na jakiś czas. Zwycięski potencjał tego wysoce niestabilnego slotu znacznie się poprawił. Runda Free Spins została ulepszona i oprócz oryginalnego NetEnt postanowił dodać 2 dodatkowe, które będziesz mógł wybrać. Poznasz nowe postacie i będziesz mógł cieszyć się efektami wizualnymi i dźwiękowymi, które są na zupełnie nowym poziomie.

Drobne szczegóły

Jedną z rzeczy, których nie możesz przegapić, jest ogromna dbałość o szczegóły, która została wprowadzona do ogólnego projektu gry. Od efektów wizualnych w stylu retro po efekty dźwiękowe i ścieżkę dźwiękową do projektu symbolu i grafiki ogólnej.

Gra toczy się na 5 bębnach i 9 liniach wygrywających, więc jest to kolejny aspekt, który pozostał niezmieniony w porównaniu z oryginałem. Wspomnieliśmy, że gra jest bardzo zmienna, a RTP wynosi 96,8%, co również nie uległo zmianie.

Podobało nam się to, że możesz teraz wybrać jedną z 3 funkcji darmowych spinów, a każda z nich ma swój własny poziom zmienności. Oprócz wersji Old Saloon, NetEnt dodał funkcje Train Heist i High Noon. High Noon zawiera coś, co NetEnt nazwał koncepcją MAX, która ma oszałamiające, rekordowe wygrane, które osiągają stawkę x100000.

Co jeszcze ważniejsze w tym wydaniu, to fakt, że w tym roku oryginalne gniazdo Dead or Alive obchodzi swoje 10 urodziny i nie ma lepszego sposobu, aby to zaznaczyć, ale wydać sequel popularnego już gniazda. Dobrze zagrany NetEnt!