1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Dlaczego jest tak wiele slotów?
jaka-jest-roznica-miedzy-sloty-wielo-liniowe-i-jednej-linii-gniazda

Dlaczego jest tak wiele slotów?

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Automaty online mogą być dość mylące, jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem. W dzisiejszych czasach jest tak wiele różnych odmian, że z pewnością potrafią zadziwić nawet najbardziej zaawansowanych graczy! Na szczęście właśnie tam wkraczamy. Dzisiaj przyjrzymy się różnicom pomiędzy automatami z wieloma liniami i jedną linią. Pod koniec tekstu możesz śmiało udać się do następnego kasyna online, wiedząc, które z nich bardziej Ci pasuje!

Cofając się wiele lat temu, kiedy ta branża była jeszcze stosunkowo nowa, prawdopodobnie mielibyście rację, sądząc, że dostępne są tylko pojedyncze sloty. Ale wraz z rozwojem technologii ma również sloty, dlatego właśnie zaczynasz widzieć coraz więcej automatów wieloliniowych.

W rzeczywistości są one tak popularne, że przejęły automaty jednorodzinne pod względem emocji i potencjału wygranej.

Automaty wieloliniowe są tak popularne, że prawdopodobnie zobaczysz je więcej niż jednoliniowe. Ale dlaczego jest ich tak wiele? Szczerze mówiąc, czy nie byłoby nudnym hobby, gdyby wszystkie automaty były takie same? Dzięki wprowadzeniu automatów z wieloma liniami masz teraz gwarancję różnorodności w niemal każdym kasynie online, w którym grasz!

Automaty z jedną linią. Czym oni są?

Cóż, są dokładnie tym, co mówią na puszce. Takie automaty mają tylko jedną linię. Są bardziej tradycyjnie kojarzone z klasycznymi automatami, ale to nie znaczy, że nie ma też nowoczesnych automatów jednorodzinnych! Wręcz przeciwnie, w rzeczywistości.

Jedną z ostatnich premier Play’n GO jest ich automat z Queen Tilt Slot, który ma tylko jedną linię. Ale w przeciwieństwie do innych automatów z jedną linią, ten ma kilka ciekawych funkcji, w tym darmowe spiny!

Niektóre sloty z pojedynczymi liniami będą miały funkcje podobne, ale zawsze znajdziesz w porównaniu z automatami wieloliniowymi znacznie mniej funkcji. Ale nadal znajdziesz automaty z jedną linią od najlepszych dostawców, takich jak Royal Respin Deluxe Playtech i Slot Wacky Panda Microgaming. Możesz zobaczyć naszą pełną kolekcję gier na naszej stronie automaty do gier Paylines.

1
Bet At Home
Bet At Home
4.01
50% do 1000€
Recenzja

Automaty wieloliniowe

Teraz są one zupełnie różne, z tą oczywistą różnicą, ponieważ mają wiele linii w przeciwieństwie do pojedynczej linii, o której wspominaliśmy powyżej. Mamy mnóstwo darmowych slotów na wiele linii, które możesz cieszyć się tutaj i chociaż dzielą one podobieństwo bębnów wirujących jak automaty z pojedynczą linią, te zazwyczaj oferują trochę więcej rozrywki.

Darmowe sloty multiline mogą przybierać różne kształty i rozmiary, a ogromną przewagą, jaką mają nad pojedynczą linią, jest możliwość wygrania więcej niż jeden raz w jednym obrocie. Wolne sloty na wiele linii zwiększają Twoje szanse na wygraną w każdym spinie, ponieważ masz więcej płatnych symboli, stąd wzrost zwycięskich kombinacji.

To, z czym również się łączą (ogólnie), to więcej funkcji, co jest kolejną zaletą, jaką mają w stosunku do pojedynczego gniazda. Weźmy na przykład grę Yggdrasil Gaming’s Champions of Rome Slot, pełną funkcji grę oferującą ekscytację podczas każdego zakrętu.

Innym przykładem darmowej gry z wieloma liniami wygranej byłby automat Batman v Superman: Dawn of Justice firmy Playtech, który daje również szansę na wygranie jednego z czterech progresywnych jackpotów!

Każdy automat z wieloma liniami będzie zawierał tabelę płac, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, jak działa gra. Ale nie czujesz się zagubiony przez tabelę wypłat, czasami musisz po prostu zagrać, aby to zrozumieć. Niektóre są bardziej skomplikowane niż inne, ale im więcej grasz, tym bardziej będziesz się nimi zajmować.

1
Unibet
Unibet
4.9
Zakład bez ryzyka do 200 zł + Cashback mobile 50% do 30 zł
Recenzja

Czy możesz wygrać więcej w automacie wieloliniowym?

Cóż, nie jest tajemnicą, że sloty wieloliniowe są o wiele bardziej ekscytujące niż automaty z pojedynczą linią. Czemu? Cóż, głównie dlatego, że twój potencjał wygranej jest zazwyczaj dużo większy. Przy większej liczbie linii wygrywających i większej liczbie funkcji to naturalne, że twoje szanse na wygraną też będą większe!

Nie chodzi o to, że automaty z pojedynczą linią nie mają dużego potencjału wygranej, ponieważ niektórzy to robią, wszystko zależy od twojego stylu gry i twojego samego! To, co działa dla jednego gracza, może nie działać dla ciebie, więc jeśli rozważasz grę w jedną z dwóch wersji gier, o których wspominaliśmy dzisiaj, zalecamy, abyś zagrał je za darmo tutaj na Dobra Mine przed wyborem jednego z naszych online kasyna do gry w trybie rzeczywistym.

Które z nich wolisz?

Jeśli jesteś już doświadczonym miłośnikiem automatów do gier, chcielibyśmy usłyszeć, które z nich lubisz grać! Dołącz do nas na forum, a my będziemy kontynuować dyskusję.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.