Yggdrasil Gaming kasyno

Yggdrasil, czyli?

Do najstarszych i najbardziej znanych producentów oprogramowania do kasyn można zaliczyć firmy Microgaming czy NetEnt. Ale pomimo istotnej konkurencji na rynku w dalszym ciągu powstają firmy, które okazują się mieć rosnący wpływ w kasynach. Jest to jedna z młodszych firm oferująca oprogramowanie do kasyn. Pomimo tego dostęp do gier tego producenta jest relatywnie duży. Historia firmy sięga 2013 roku, kiedy to została założona na Malcie. Natomiast główne biuro rozwoju znajduje się w Polsce – w Krakowie. W ofercie Yggdrasil znajdują się klasyczne maszyny wrzutowe, gry Keno, lotto oraz 3D wideo zdrapki. Wprowadzone innowacje, czyli zastosowanie HTML5 oraz iSENSE 2.0 umożliwiło firmię uruchomienie gier za równo na komputery i laptopy jak również na urządzenia mobilne.

Z pewnością nazwa tego producenta może wydawać się mało intuicyjna, jako że nie jest ona bezpośrednio związana ze światem kasyn. Yggdrasil to nawiązanie do północno germańskiej mitologii, co oznacza dokładnie rodzaj kosmicznego drzewa – gigantycznego jesionu, w wyimaginowanym świecie utrzymującym go przy życiu.

Co można znaleźć w ofercie Yggdrasil?

Jako, że jest to stosunkowo nowa firma oferta gier nie jest zbyt duża. Tworzenie gier o wysokiej jakości, charakteryzujących się doskonałą grafiką oraz intuicyjnym interfejsem zabiera bardzo wiele czasu. Obecnie na rynku gier hazardowych panuje bardzo duża konkurencja, dlatego też uruchamiane gry powinny się charakteryzować szczególną doskonałością. Do gier wyróżniających się z oferty Yggdrasil można zaliczyć „Robotnik”, „DD Doubles” czy „Jokerizer”.

Jak grać?

Najczęstszą formą bonusu są oczywiście te oferowane dla nowych graczy. Często również związane są one z tzw. Pakietami powitalnymi dzięki którym gracz może otrzymać całą gamę bonusów po spełnieniu wymaganych warunków wpłat. Oprócz bonusu pieniężnego istnieję również możliwość otrzymania dodatkowych spinów na grę na slotach. Przed rozpoczęciem rozgrywki w danym kasynie zawsze należy dokładnie zapoznać się z warunkami obrotu.

Przede wszystkim graj rozsądnie!

Hazard to słowo, które niesie ze sobą zarówno bardzo wiele pozytywnych jak i negatywnych emocji. Wysokie wygrane czy też bolesne przegrane, przede wszystkim to rozgrywka dostarczająca nowych emocji, jednak tylko w rozsądnych dawkach. Należy znać swoje limity i być świadomym statystycznej charakterystyki rozgrywki hazardowej. Uzależnienie od hazardu może okazać się bardzo bolesną chorobą, która może przysporzyć wielu problemów zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy.

Czytaj więcej +
Najlepsze kasyna
4.25 / 5
Zagraj
4.62 / 5
Zagraj
4.58 / 5
Zagraj
4.8 / 5
Zagraj
Nowe kasyna
1xSlots 1xSlots
Krótka historia 1x Slots jest dość nowym ...
Spin Palace Spin Palace
Krótka historia Historia kasyna online Spin Palace ...
Jackpot City Jackpot City
Krótka historia Założona w 1998 roku firma ...