Jak wygrać dużo pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Wygrywanie pieniędzy na zakładach bukmacherskich może być świetnym sposobem na to, żeby przy weekendowym oglądaniu naszego ulubionego sportu – dorobimy sobie też trochę do naszego domowego budżetu. A jak wygrać dużo pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Jak wygrać dużo pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Pamiętaj – nie ma czegoś takiego jak ,,pewniaki”

Przede wszystkim, oprócz tego, że powinniśmy obstawiać jedynie u legalnych bukmacherów powinniśmy pamiętać o tym, że nie ma czegoś takiego jak pewne typy – w których można jasno określić zwycięzcę spotkania. Pamiętajmy o tym, że sport jest nieprzewidywalny sam w sobie, a na wynik może mieć wpływ wiele czynników, o których możemy nie mieć nawet pojęcia (przykłady mogą być różne – zły stan psychiczny zawodnika, po na przykład odejściu jakiegoś członka rodziny – brak ,,wypłaty” ponieważ jakiś klub ,,zapomniał” zapłacić swoim zawodnikom etc).

Znane są przypadki, w których najlepsze drużyny (lub zawodnicy) zawodzili z niewiadomych przyczyn, a gracze – którzy uważali ten typ właśnie za ,,pewniaka” -po prostu tracili pieniądze. Dlatego obstawianie meczów wcale nie jest łatwą sztuką. Oczywiście dla tych – co nie są w temacie – należą się wyjaśnienia – ,,pewniak”, jak sama nazwa mówi chodzi o typ, o którym wydaje nam się że wygrana jest pewna. No ale wracając do tematu – powinniśmy zachować  tzw. ,,złoty środek” , ponieważ czasami nasze przewidywania mogą się po prostu nie sprawdzić. Podchodzenie do tematu na spokojnie, z wiedzą i znajomością dyscypliny, którą obstawiamy będzie instrumentalne w dorobieniu się fortuny na zakładach bukmacherskich.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Graj tylko single!

Na początku zdecydowanie lepiej skupić się tylko i wyłącznie na typach pojedynczych – czyli tak zwanych ,,singlach”. Naturalnie zakłady akumulowane oferują większe pieniądze na wygranej, ale cóż z tego, że ewentualna wygrana może być wyższa, skoro i tak jest praktycznie niemożliwa do uzyskania. Wracając jednak do zakładów pojedynczych – naturalnie wygrana będzie niższa – lecz jest o wiele pewniejsza od zakładów ,,AKO”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy spekulują, że wygrane na zakładach pojedynczych oscylują wokół 33 do 50%. Jest to logiczne, z racji tego że obstawiając zakłady 1×2 (czyli zakłady trzydrogowe) – lub też dwudrogowe, opcji na typowanie (przy pierwszym zakładzie) jest trzy – przy drugim rodzaju kuponów tylko dwie – więc naturalnie, możemy albo wygrać – albo przegrać – co czyni naszą szansę na wygraną właśnie 33 lub 50 procent.

Korzystaj z bonusów bukmacherskich

Darmowe bonusy bukmacherskie potrafią czasami zwielokrotnić naszą wygraną – lub też nawet pozwolić nam na typowanie zakładów za darmo – przez co wygrana odbędzie się być może nawet bez naszego wkładu własnego. Jest to również świetny sposób na zdobycie brakującego doświadczenia – lub jeśli po prostu chcemy zacząć obstawiać nową dyscyplinę sportową – lecz nie mamy odpowiedniej wiedzy aby do tego podejść w ten sam sposób, w jaki podchodzimy do naszych aktualnych typów.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button