Czy na forach bukmacherskich możemy znaleźć znajomych?

Fora bukmacherskie to (w większości przynajmniej) skarbnice wiedzy. Korzystając z takich miejsc w internecie, możemy się dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy odnośne typowania zakładów bukmacherskich.

Czy na forach bukmacherskich możemy znaleźć znajomych?

Uważaj na naciągaczy!

Naciągacze znajdą się dosłownie wszędzie – nie ważne czy jest to bukmacherka czy pożyczki – jeśli do gry wchodzą pieniądze, to dla niektórych pokusa jest zbyt wielka. Istnieje kilka typów naciągaczy, dzisiaj przedstawimy wam kilka z nich – uważajcie na nich!

– Naciągacz zwyczajny – to taki który się z tym nawet za bardzo nie kryje. Pisze do nas, w wiadomości prywatnej, czy to też odpisuje nam na nasz wpis na forum. Zazwyczaj w takich wiadomościach od tych ludzi można znaleźć ,,pewne typy” – najlepiej jest te osoby po prostu zignorować, ponieważ najczęściej nie są one zbyt nachalne, jeśli ich po prostu zablokujemy.

– Spamer – zazwyczaj nieco bardziej inteligentniejszy od zwykłego naciągacza – potrafi obsłużyć bota który spamuje skrzynki odbiorcze użytkowników w nadziei, że ktoś się na to nabierze – najczęściej bardzo szybko jest usuwany z forum, z racji licznych skarg na jego ,,działalność”.

– Naciągacz ,,przyjaciel” – najgroźniejszy typ naciągacza. Zachowuje się jak normalny, dobry gracz zakładów bukmacherskich – który wygrywa z nim regularnie. Najczęściej nie ,,atakuje” jednak on początkujących – swój cel wybiera na podstawie tego, co znajdzie na forach – najczęściej są to osoby z nieco bardziej zasobnym portfelem. Następnie stara się z nimi zaprzyjaźnić – a gdy już zdobędzie ich zaufanie – proponuje im ,,niewinny zakładzik” – na którym może się wzbogacić, po czym zrywa kontakt.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Czas wreszcie opowiedzieć co nieco o forach bukmacherskich!

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko – takie fora mogą być bardzo przydatne, aby poznać różne taktyki typowania zakładów bukmacherskich. Jeśli aspirujemy do tego, aby być graczem , który regularnie wygrywa zakłady z bukmacherem – to musimy mieć na uwadze to, że powinniśmy włączyć poznane przez nas elementy do stylu naszego typowania, ale nie korzystać z nich w pełni, z racji tego że bukmacher już je po prostu zna.

A co to są działy zamknięte na forach?

Są to działy, które skupiają wyłącznie najlepszych graczy, regularnie ogrywających z pieniędzy bukmacherów. Nie trafiają tam pierwsi-lepsi typerzy ale wyłącznie znani i respektowani na forach bukmacherskich gracze, o wyrobionej renomie. Na zamknięte działy takowych forum bardzo ciężko się dostać, a wylecieć jest niezmiernie łatwo, no dobrze, ale jak tam się dostać?

 Najłatwiejszym sposobem jest polecenie przez znajomego gracza, który już znajduje się na takowym dziale – wiadomo, ręka rękę myje. Należy jednak pamiętać, że za polecanego odpowiedzialność bierze osoba, która go poleciła. Drugim sposobem jest wyrobienie sobie renomy na innych działach tego forum, choć jest to dość trudne, oraz czasami wymaga miesięcy jak nie lat przygotowywania się do tego, aby typować wygrane zakłady pod rząd.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button