Strategiczny krok PAF

Strategiczny krok PAF

Szwedzka Licencja Gier Hazardowych to kolejny ważny krok w długoterminowej strategii Paf, polegającej na rozwoju na rynkach regulowanych lokalnie.

Wniosek o licencję Paf został zatwierdzony przez Szwedzki Urząd ds. Gier Hazardowych (SGA) w dniu 20 grudnia 2018 r. Licencja Paf na gry hazardowe i zakłady bukmacherskie na nowo regulowanym szwedzkim rynku obowiązuje od 1 stycznia 2023 r.

Paf jest popularną firmą w Szwecji i prowadzi kampanię na rzecz regulacji szwedzkiego rynku gier hazardowych od wielu lat. Spółka z siedzibą w Åland prowadzi działalność licencjonowaną w zakresie hazardu na promach wycieczkowych na wodach szwedzkich od 1974 r. Nowa licencja online podlega rozległemu procesowi składania wniosków i jest piątą licencją online grupy Paf na lokalnie regulowany rynek.

Prezes PAF, CHRISTER FAHLSTEDT: “Jako szwedzki dyrektor generalny prawdziwie nordyckiej firmy z branży gier komputerowych jestem dumny i podekscytowany. Przepisy dotyczące hazardu postawią wszystkich operatorów w Szwecji na równych warunkach. Ta licencja nagrodzi nasze głębokie zaangażowanie w opiekę nad klientem i naszą silną lokalną wiedzę. Paf wyróżnia się stabilnym wzrostem, którego wymaga rynek regulowany. “

O kasynie Paf

Paf to norweska firma działająca w branży gier hazardowych założona na Wyspach Alandzkich w 1966 roku, aby generować zyski z korzyścią dla społeczeństwa. Były jedną z pierwszych firm hazardowych, które pojawiły się w Internecie w 1999 roku. Wiele gier na Paf.com jest dostępnych wyłącznie dla Paf i opracowanych przez wewnętrzne studio gier firmy. Paf to wielokrotnie nagradzany lider branży odpowiedzialnych gier. Ich fizyczne działania obejmują ponad 30 statków wycieczkowych przepływających przez Morze Bałtyckie i Północne.

Bonusy w kasynie Paf
Wspomniano w tym artykule
3.90 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55