1. Strona główna /
  2. Blog /
  3. Przybliż się do japońskiej sztuki walki w Hanzo’s Doho
yggdrasil-gaming-wydala-hanzos-dojo-marital-arts-tematyce-slot

Przybliż się do japońskiej sztuki walki w Hanzo’s Doho

Nowa wersja została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy korzystają z wielu specjalnych funkcji, takich jak rozwijanie wilds i darmowe spiny. Bardzo szczegółowa grafika i zdjęcia w symbolach są częścią tego, co sprawia, że warto poświęcić czas na grę. Od kulturalnej reprezentacji Chin po łagodne i uspokajające dźwięki, Yggdrasil doskonale ją przybił.

Wypowiadając się na temat nowego wydania, Jonas Strandman, Head of Slots w Yggdrasil, stwierdził:

“Oprócz stylowej grafiki, najfajniejszą częścią gry jest unikalny mini-automat Hanzo, który oferuje graczom wiele bonusów, w tym dzikie bębny i mini gry, a także dodatkowe funkcje i darmowe spiny. Dodaje to dodatkową warstwę zabawy i może zamienić martwe obroty w zyskowne w mgnieniu oka. Jesteśmy pewni, że będzie to mechanika gry, która sprawi, że ludzie wrócą po więcej.”

W trakcie tej epickiej podróży w kierunku bycia najlepszym wojownikiem napotkamy wiele symboli wojowników oraz inne dokładne kulturowo symbole, takie jak drzewo bonsai.

Zgodnie z oczekiwaniami Yggdrasil zaprojektował nową grę jako część swojego zastrzeżonego HTML iSENSE2.0 +. Dzięki temu ta wersja będzie dostępna na wszystkich platformach, w tym na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Zawiera także narzędzie promocyjne firmy BOOST®. Daje to właścicielom kasyn miejsce na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o oferowanie graczom specjalnych promocji i pracę nad zwiększeniem ogólnego doświadczenia, jakie zapewniają swoim graczom.

Dojo Hanzo zostało wydane na wszystkie platformy, a dzięki możliwości wyzwalania symboli 3×3, darmowych obrotów na dachu, regularnych darmowych obrotów i rozwijających się symboli wildo, narzędzia, które musisz być mistrzem dojo, czekają na Ciebie w Twoim ulubionym kasynie online, które zawiera bibliotekę gier Yggdrasil.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie