1. Strona główna /
  2. Blog /
  3. Nowy hit lata – Break da Bank Again Respins
microgaming-prezentuje-nowy-break-da-bank-ponownie-slot-respin

Nowy hit lata – Break da Bank Again Respins

Gra została właśnie wydana i oferuje 5 rolek i 9 linii wypłat czystej i niezakłóconej zabawy online. Break da Bank Again Respin został opracowany dla giganta gier kasynowych przez najnowszego członka niezależnej rodziny deweloperów studia, amerykańskiego zespołu deweloperskiego Gameburger Studios.

Najnowszy dodatek do serii Break da Bank, powiedział Microgaming w oficjalnym komunikacie prasowym online, zamierza dalej opracowywać podstawowy temat związany z wielokrotnie nagradzaną serią automatów. Jest to wspaniałe odblokowanie wszystkich klasycznych funkcji związanych z oryginalną koncepcją, z dodatkowym bonusem w postaci większej liczby elementów ekscytującej gry, które zostały uwzględnione i uwzględnione w najnowszej wersji.

Funkcje specjalne

Wszyscy popularni podejrzani występują na rolkach najnowszej wersji, w tym do 25 darmowych spinów, strategiczne płatne odpowiedzi są częścią specjalnej funkcji Hyperspins ™, a także możliwość opracowania własnej niestandardowej strategii dzięki wybraniu wyższej -stakes gra, która umożliwia częstsze uruchamianie darmowych obrotów. Dostosowanie jest powiązane z nową, ekscytującą mechaniką Respin. Break da Bank Again Respins jest inteligentnym i intuicyjnym automatem, który wydaje się ponownie wynaleźć na podstawie konkretnego stylu gry każdego gracza.

Break da Bank Again Respins jest teraz dostępny wyłącznie u wszystkich licencjonowanych operatorów Microgaming na całym świecie.

Wszystko o Gameburger Studios

Gameburger Studios to najnowsza wersja niezależnego partnera Microgaming. Powiedział Microgaming w niedawnym ogłoszeniu online, że głównym celem będzie ponowne wyobrażenie sobie uwielbienia klasycznego kasyna stacjonarnego. Dostarczenie interaktywnych i wciągających automatów online będzie głównym zadaniem firmy Gameburger Studios, a zespół jest uważany za najlepszy zespół mężczyzn i kobiet do tego zadania.

Klasyczna gra w stylu amerykańskim stanie się głównym tematem każdego nowego wydania opracowanego przez zespół Gameburger, a jej celem jest dostarczenie gier w stylu amerykańskim graczom spoza Ameryki. Niezależne studio programistyczne Microgaming do tej pory spłaciło ogromne dywidendy, a sądząc po jakości rozrywki zawartej w Break da Bank Again Respins, zespół Gameburger Studios jest absolutnie gotowy do pracy.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie