1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nie wymyślone historie o pokerze
nie-wymyslone-historie-o-pokerze

Nie wymyślone historie o pokerze

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Istnieje ogromna różnica między byciem sławnym a byciem uważanym za niesławnego. Ponieważ ta ostatnia jest o wiele mniej pożądana niż ta, o której mowa na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o stałe wpisanie swojego nazwiska na strony historii pokera, nic dziwnego, że niektórzy z największych oszustów, oszustów, kambuzerów, oszustów i oszustów artyści XXI wieku zrobili wszystko, aby ukryć swoją prawdziwą naturę przed resztą świata.

Mike Postle & Stones

Bardzo wątpliwe decyzje Mike’a Postle’a dotyczące pokera, które doprowadziły do dużej liczby zwycięstw i 30/30 serii bardzo mało prawdopodobnych sukcesów, które ostatecznie zaalarmowały resztę (nie) cywilizowanego świata pokera, że coś jest nie tak. Postle doszedł do punktu, w którym zadanie polegające na wygłoszeniu komentowanego komentarza znalazło się w upiornej i okropnie niezręcznej sytuacji, gdy nie był w stanie zrozumieć, „dlaczego właśnie wygrał to rozdanie”. Po raz kolejny udowodnij, że jeśli coś lub ktoś wydaje się po prostu zbyt dobry, aby mogło być prawdziwe, to najprawdopodobniej tak jest.

Regularnie w Stones Gambling Hall w Sacramento, każdy zgaduje, jak długo Postle (rodowity Kalifornijczyk) kręci się w tę i tę stronę, oszukując swoją drogę do sukcesu, aczkolwiek w przypadku wyjątkowo krótkotrwałej odmiany. Wszystko to doprowadziło do gwałtownego wybuchu pod koniec ubiegłego roku, kiedy komentatorka Stonesów Veronica Brill w końcu przyznała się w mediach społecznościowych, że nie wszystko jest w porządku na miejscu i że ktoś najprawdopodobniej pomagał sobie więcej niż uczciwa część miodu z puli zwycięstwa.

Około 76 graczy od czasu wielkiego ujawnienia przez Brill dodało swoje nazwiska do wielomilionowego procesu sądowego skierowanego przeciwko Postle i jego pomocnym małym pomocnikom w Stones; kimkolwiek mogliby być. Ponieważ nikt nie byłby w stanie samodzielnie wykonać wyczynu Mike’a Postle’a. Zwłaszcza nie Mike Postle.

Ray Bitar & Co. z Full Tilt’s

Ray Bitar i jego wspólnicy, Howard Lederer i Chris Ferguson, stworzyli swoją własną historię o niesmacznym charakterze, kiedy przejęli własność konta bankowego Full Tilt Poker, tak jakby była to ich osobista pula bogactwa.

Wszystko to zakończyło się dość ironicznie, gdy w 2011 r. Amerykański Departament Sprawiedliwości zamknął biura Full Tilt Poker, ponieważ naruszył ustawę z 2006 r. W sprawie nielegalnego hazardu internetowego. Ale to, co odkryły władze USA, znacznie przekroczyło wagę opłaty związanej z oferowaniem pokera online bez wymaganej licencji. Oszustwa, pranie pieniędzy i właściwy królewski, w pełni sprawny program Ponzi to tylko niektóre z nielegalnych działań finansujących kasy firmy. Ostatecznie gracze musieli czekać ponad 3 lata, zanim ich depozyty zostaną im zwrócone. Jeśli chodzi o Bitar i jego oszustów, wszyscy prowadzą wolne życie i żyją tak, jakby nic się nie wydarzyło ani nie zmieniło. To, co miało być 65-letnim wyrokiem federalnym dla głównego króla-króla Bitar, stało się w końcu przyznaną prośbą o litość z powodu domniemanej choroby serca, która miała pozwolić temu człowiekowi tylko na kilka pozostałych lat życia.

Zamiast tego Bitar nadal żyje bogatym życiem, a nawet udało mu się wziąć ślub w tak zwanym ślubie za wiele milionów dolarów w 2015 roku. Mów o pozytywnym posiadaniu blefu. 

Przeczytaj więcej w naszej sekcji promocji.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie