Dlaczego warto grać?

Dlaczego warto grać?

„Rise of Olympus” to gra w temacie greckiej mitologii, rozgrywana na siatce 5×5. Odtwarzana na wszystkich urządzeniach od 20 pensów za spin, ta pięknie zaprojektowana gra powoduje, że zwycięskie symbole znikają, i dla kolejnych zwycięstw zastępują ich nowe – mnożnik zwiększa się o 1 za każdą wygraną. Jest funkcja Hand of God, w której każdy bóg losowo pojawia się, aby transformować symbole, dodawać symbole dzikie lub niszczyć symbole, aby pomóc ci wygrywać. Istnieje również funkcja Wrath of Olympus, w której wypełniasz licznik, aby wygrać 1 darmowy spin ze wszystkimi dodatkami do 3 rąk Bożej. Główną atrakcją jest funkcja Free Spins, w której możesz wygrać do 20 darmowych spinów z funkcjami Hand of God – mnożnik również wzrośnie do 20x. Ta gra jest bardzo niestabilna, więc zostałeś ostrzeżony!

Estetycznie, Rise of Olympus jest tym, czego można się spodziewać po ofercie Play N Go – na górze Olimp, symbole na bębnach obejmują Hadesa, Posejdona i Zeusa, a także hełmy, trójzęby i rygle, które reprezentują każdego z 3 greckich bogów. Zobaczysz też harfy i złotą monetę Pegaza, która jest dzika i zastępuje wszystkie symbole. Dzikość jest najbardziej satysfakcjonującym symbolem dającym ci 50 razy większą stawkę za 5 w kombinacji.

Wygrywające kombinacje uzyskuje się przez uzyskanie 3 lub więcej symboli z rzędu – poziomo lub pionowo. Kiedy wygrywasz, zwycięskie symbole są usuwane, a pozostałe symbole spadają, tworząc nowe kombinacje. Kiedy wygrywasz, dziki pojawia się w środkowej lokacji, a mnożnik wygranych wzrasta wraz z każdym nowym spadkiem. Jeśli na planszy pozostaną tylko symbole wieloznaczne, zostaną one usunięte, co wyzwoli funkcję darmowych spinów – więcej z nich później.

Rise of Olympus jest wyposażony w funkcję Hand of God, która jest losowo wyzwalana w przypadku niewykorzystanych spinów – w zależności od tego, który aktywny Bóg pokazuje po prawej stronie siatki, wykonywana jest inna zdolność, aby potencjalnie stworzyć zwycięskie kombinacje. Dla każdego boga są 3 – 1:

  • Hades – 1 zestaw symboli zostaje wybrany i przekształcony w inny symbol
  • Poseidon – 1 lub 2 symbole wild są dodawane do siatki
  • Zeus – 2 zestawy symboli są niszczone i usuwane z sieci, co pozwala na pojawianie się nowych symboli

Następnie masz funkcję Wrath of Olympus, która jest odtwarzana, gdy licznik ekranowy jest pełny – możesz wypełnić miernik, gdy zdobędziesz zwycięskie kombinacje symboli Boga. Zdobądź 5 punktów wygranej, aby wypełnić 3 sekcje licznika 4-osobową wygraną wypełniającą 2 sekcje – jeśli dostaniesz 3 rodzajowy zestaw, tylko 1 sekcja wypełni się.

Gdy licznik jest pełny, otrzymasz 1 darmowy spin – następnie kolejne funkcje ręki Bożej będą odtwarzane po sobie nawzajem, co oznacza, że symbole będą się transformować, zostaną dodane symbole wild i 2 zestawy symboli zostaną zniszczone.

Jeśli uda ci się usunąć całą siatkę z symboli, wejdziesz w funkcję darmowych spinów – wtedy wybierasz z Hadesu, który daje ci 4 darmowe obroty, Posejdona z 5 darmowymi spinami lub Zeusa z 8 darmowymi spinami. Zależna funkcja “Ręka Boga” dotyczy wybranej opcji – tzn. Jeśli wybierzesz Posejdon, 1 lub 2 symbole wild będą dodawane do każdego nieuznanego darmowego spinu. Każde kolejne zwycięstwo zwiększa mnożnik do maksymalnie 20x!

Teraz, jeśli uzupełnisz ekranowy licznik podczas funkcji, dostaniesz więcej darmowych spinów – Hades da ci 4 dodatkowe darmowe obroty z Poseidonem, dając ci jeszcze 3 darmowe obroty. Zeus za każdym razem otrzyma 2 dodatkowe darmowe obroty. Możesz to zrobić wielokrotnie, oferując maksymalnie 20 darmowych spinów. Wreszcie, jeśli wyczyścisz kratkę całkowicie podczas wolnego obrotu, twoja nagroda będzie natychmiastową nagrodą gotówkową o wartości 100-krotności Twojej stawki.

Rise of Olympus jest prostszy, niż się wydaje – w zasadzie funkcja Hand of God wchodzi w grę z losowymi, nie wygrywającymi symbolami i nagrodzi cię dziczy, przenosząc i usuwając symbole dla możliwych zwycięstw. Chodzi o darmową rotację, w której każdy nie wygrywający darmowy spin zobaczy opcję Hand of God – jeśli wygrasz, mnożnik rośnie o 1 do 20x.

Rise of Olympus wygląda fantastycznie i ma bardzo wysoką wariancję – więc stąpaj ostrożnie. Mówiąc to, możesz wygrać nawet 5000 razy stawkę na każdym wolnym spinie, jeśli masz szczęście.

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55