Typy sportowe – jak zacząć? Poradnik od eksperta

Typowanie zakładów sportowych nie jest łatwym zadaniem. Niestety, aby zarabiać na bukmacherce, trzeba być o wiele sprytniejszym od bukmachera. Jak więc to zrobić? Jak sprawić, aby wyprzedzać firmy na typach sportowych zawsze o krok?

Typy sportowe – jak zacząć? Poradnik od eksperta

Najpierw musisz wybrać ofertę dopasowaną do siebie

Legalni bukmacherzy oprócz tego iż ,,opłacają” (gracze otrzymują dodatek do wygranej aby odpowiednio zrekompensować sumę którą powinni zapłacić w odpowiednim podatku od gier losowych), to na dodatek zapewniają pełną legalność takich zakładów, dodatkowo zabezpieczając nasze dane przed wykradnięciem ich i sprzedaniem osobom bądź firmom które mogą zrobić z nich jakiś kryminalny użytek. Grając u legalnego bukmachera, nie powinniśmy dostać żadnej kary finansowej. Jeśli chodzi zaś o grę u nielegalnego bukmachera, to już jest nieco inaczej, z racji tego że możemy otrzymać naprawdę sporą karę, (nawet do 120 stawek dziennych) z racji nie odprowadzenia podatku od wygranej sumy. Łatwo można sobie to zobrazować, wystarczy że powiemy tutaj o sprawie, kiedy pewien Pan pewnego dnia otworzył drzwi swojego mieszkania, a tam ujrzał kilku funkcjonariuszy, którzy wręczyli mu wezwanie na rozprawę. Niezbyt przyjemna perspektywa, prawda?

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Który bukmacher działa w zgodzie z prawem?

Każda legalna firma bukmacherska posiada odpowiednią licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Firma, która chce uzyskać takowe pozwolenie musi być spółką, która musi mieć również określoną ilość kapitału na start (zabezpieczenie finansowe) – o wielkości minimum 800 tysięcy złotych (po raz kolejny, jest to minimum, aby oferować zakłady nie tylko w internecie, ale też na przykład w punktach stacjonarnych, to firma taka musi posiadać o wiele więcej pieniędzy) a poza tym firma MUSI być zarejestrowana w Polsce, oraz również rozliczać w Polsce.

Na ten moment w naszym kraju mamy około 18 legalnych firm bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie to w końcu spory biznes, przez coraz to nowsze firmy starają się uzyskać takowe pozwolenie – dwójka nowych bukmacherów otrzymała pozwolenie na obrót zakładami bukmacherskimi w roku 2019. A jak nazywają się ci bukmacherzy? Otóż są to BestBet24 oraz Polski Bukmacher Sp. z o.o. ale i tak lista legalnych bukmacherów z roku na rok się powiększa. Do plusów grania u legalnych bukmacherów na pewno można zaliczyć promocje bukmacherskie, firmy te często prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych dla swoich nowych, oraz doświadczonych typerów.

Planuj swoje kupony

Jeśli chcemy zdobyć pieniądze w branży zakładów sportowych, to musimy wiedzieć jak to zrobić. W przeciwnym razie nie możemy oczekiwać, że damy jakkolwiek radę cokolwiek zarobić. Jeśli chcemy odnieść sukces – musimy odpowiednio się przygotować i zaplanować swój typ. Czasami będzie to wymagać kroku w tył, jednakże na to powinniśmy zawsze być przygotowani.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button