Typowanie gier online – jak to robić?

Jeszcze jakiś czas temu gry online służyły tylko jako rozrywka dla większości ludzi. Owszem, zdarzały się turnieje w takie gry jak na przykład Cs 1.6, jednak w takich rywalizacjach można było wygrać co najwyżej ciekawe gadżety od producentów sprzętów PC. Obecnie rynek e-sportowy jest warty miliardy euro, a zawodnicy rywalizujący w turniejach zarabiają niekiedy nawet więcej od niektórych gwiazd Hollywoodu. Ale czy opłaca się obstawiać zakłady na e-sport? Tego dowiecie się za moment!

Typowanie gier online – jak to robić?

Obstawianie e-sportu a obecna sytuacja w Polsce

Naturalnie większość spotkań sportowych (na przykład IEM 2020) została przesunięta w czasie, odwołana bądź też odbywa się bez publiczności. Może i niektóre spotkania są odwoływane, jednakże większość nadal się odbywa, dlatego nie musimy się martwić o to, że nie będziemy mieli czego obstawiać w czasie kwarantanny.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Zarabianie na grach komputerowych?

Rynek e-sportowy to w dzisiejszych czasach ogromny biznes. Na grach możemy zarabiać spore pieniądze, a dodatkowo na wiele różnych sposobów. Możemy na przykład handlować zdobytymi przez nas skinami i innymi przedmiotami, albo próbować naszych sił w profesjonalnych turniejach e-sportowych i rożnego rodzaju imprezach, w których naprawdę można zdobyć spore sumy.

A co jeśli nie mamy ,,tego czegoś”?

Nie każdy ma jednak takie możliwości i potencjał, by stawić czoła tym wszystkim wyzwaniom. Jednak nic straconego, ponieważ obstawianie e-sportu to zupełnie inna para kaloszy. Obstawianie takich gier jak Escape from Tarkov na chwilę obecną jest jeszcze niemożliwe. Dlaczego? Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jak dotąd nie zorganizowano jeszcze profesjonalnego turnieju. Tu liczy się doświadczenie, które można zdobyć własnoręcznie grając w te gry i śledząc poczynania najlepszych graczy. Jeśli więc jesteście zapalonymi ,,gamerami” i spędziliście w grach wiele godzin, to warto zastanowić się nad obstawianiem e-sportów

Gdzie możemy obstawiać zakłady na e-sport?

Najpopularniejsze gry można obstawiać w u najbardziej znanych bukmacherów. Pozostaje pytanie, który z nich ma najlepszą ofertę na e-sport, jednak nie można odpowiedź na to w sposób jednoznaczny, gdyż jest to zależne od wielu rzeczy, ale zanim o tym opowiemy, warto jest wspomnieć o grach, które możemy obstawiać, czyli na przykład League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, bądź też Apex Legends. Interesuje się nimi ogromna liczba graczy, a wszystko to za sprawą popularnych drużyn, na przykład Virtus Pro, która należy do światowej czołówki drużyn grających w CS:GO.

Pamiętajmy o tym, że każda firma bukmacherska sama ustala kursy na dany mecz. To robi największą różnicę , gdyż czasem faworyt uważany jest za większego, a czasem za mniejszego. Różnice mogą sięgać nawet kilkunastu groszy zysku za obstawioną złotówkę. Może to czasami spowodować nawet i różnicę w postaci kilkunastu złotych na takim samym kuponie, ale puszczonym u różnych bukmacherów. Warto więc założyć konta na kilku stronach i obserwować je regularnie w poszukiwaniu lepszych kursów na interesujących nas meczach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button