STS – jak rozpocząć przygodę z tym bukmacherem?

STS – jak rozpocząć przygodę z tym bukmacherem?

A dlaczego nie spróbować swoich sił i nie założyć konta bukmacherskiego? Uważasz, że znasz się na sporcie? Masz dobre przeczucie w kontekście typowania końcowych wyników spotkań? W takim razie warto ten fakt wykorzystać. Poniżej podpowiadamy, jak dołączyć do grona zadowolonych Klientów STS. A jeśli już to zrobisz, to będziesz mógł wygrywać pieniądze u tego bukmachera. Całkowicie legalnie!

Zakładanie konta – jest kilka sposobów

Grać w STS możesz m.in. w punktach stacjonarnych. Takich lokali jest zaś coraz więcej. A szczególnie w największych miastach oraz miasteczkach na terenie Polski. Co ciekawe, w punktach stacjonarnych możesz także… od razu założyć konto internetowe. Chcesz mieć wybór? A może mieszkasz stosunkowo daleko od punktu stacjonarnego, dlatego preferujesz obstawianie przez sieć? Nie wiesz, jak założyć konto w punkcie STS? Na szczęście jest to proste. Pamiętaj, by mieć przy sobie dowód osobisty. Na tej podstawie będzie dokonana rejestracja przez pracownika lokalu stacjonarnego. Dodatkowo warto posiadać numer konta bankowego. Dzięki temu rejestracja przebiegnie szybko, dokładnie i zarazem sprawnie. Warto wiedzieć, że możesz obstawiać korzystając jeszcze z jednego sposobu. Chodzi o typowanie po pobraniu i zainstalowaniu na własny telefon aplikacji mobilnej od tego bukmachera.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie premierowego zakładu

Udało Ci się założyć konto? Samodzielnie albo z pomocą pracownika punktu stacjonarnego? Teraz możesz wykonać logowanie w STS krok po kroku. Na początek wejdź na stronę główną tego bukmachera, czyli https://www.sts.pl/. Potem musisz poszukać w prawym górnym rogu przycisku „ZALOGUJ”. Wpisz e-mail oraz swoje hasło. Następnie kliknij „ZALOGUJ”. I gotowe. Teraz możesz swobodnie dokonać pierwszej wpłaty. Warto wiedzieć, że w czasie zakładania konta masz okazję skorzystać z bonusu bez depozytu wynoszącego 25 PLN. Główna promocja wymaga jednak zrealizowania transakcji finansowej. Do wyboru masz wiele metod. Jeśli wpłacisz pieniądze, to będziesz uprawniony do skorzystania z bonusu powitalnego 100% aż do 1200 PLN. Po zaksięgowaniu wpłaty nie tylko będziesz miał więcej na koncie. Nic już w tym momencie nie stoi na przeszkodzie, by postawić premierowy kupon. Możesz swobodnie zdecydować się na single albo warianty akumulowane. STS daje bowiem dużo opcji do wyboru.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co warto obstawiać?

Powinieneś od razu zdecydować się na obstawianie singli. Warto wiedzieć, że dzięki temu jest o wiele mniejsze ryzyko porażki. W dłuższej perspektywie czasu powinno to być dla Ciebie opłacalne. Pamiętaj, że im więcej grasz typów na kuponie, tym większe ryzyko porażki. Najgorzej jest zaś obstawiać taśmy. Są to kupony akumulowane. Składają się one z kilkunastu, czy nawet… kilkudziesięciu wydarzeń. Ewentualna wygrana (na papierze) robi naprawdę na każdym bardzo duże wrażenie. Kłopot polega na tym, że jest bardzo mała szansa, by takie właśnie kupony weszły. Lepiej grać zatem single albo duble (dwa typy).

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button