Poradnik dla nowych typerów

,,Nowi” – zawsze na początku mają źle (lub gorzej od innych). Często aby udowodnić swoją ,,wartość” muszą pracować na to długie miesiące. A co ma to do bukmacherki? Otóż nie inaczej jest również w zakładach bukmacherskich, z racji tego że aby wygrać jakiekolwiek ,,poważne” pieniądze, to musimy zainwestować w to zajęcie sporo czasu i naszej uwagi, ale postaramy się wam nieco przyśpieszyć ten proces, naszym poradnikiem!

Poradnik dla nowych typerów

Na początku musimy was rozczarować – na starcie bardzo ciężko jest wygrywać ,,kokosy”

Większość nowych typerów ma  bardzo złudne wyobrażenie o zakładach bukmacherskich. Nawet jest takie określenie na to, mówi się o tym jako : ,,podatek od marzeń”. Wracając jednak do tematu jeśli stawka którą postawimy nie będzie odpowiednio wysoka (dajmy na to jeśli chcemy wygrać dwa tysiące, to jeśli nie postawimy przynajmniej tysiąca, to nie mamy co liczyć na wygranie takiej sumy), to nie mamy co liczyć na wielkie kupy pieniędzy.

Bukmacherzy operują na zasadzie przyjmowania pieniędzy, a nie oddawania. Więc aby sprawić, żeby bukmacher oddał nam nasze (i swoje) pieniądze, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Firmy bukmacherskie zatrudniają czasami najlepszych typerów za całkiem spore ilości pieniędzy, właśnie dlatego żeby oni nie wygrywali tych środków, przez co firma byłaby narażona na ogromne straty, więc po prostu bardziej opłaca im się zatrudnić kogoś za duże pieniądze, niż stracić jeszcze większe, nic przez to nie zyskując. Wydaje się logiczne prawda?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Co możemy obstawiać na zakładach bukmacherskich?

Największą popularnością cieszą się zakłady na piłkę nożną. Po części jest to zasługa tego, że piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie a części z tego, że tak wielu grających śledzi na bieżąco rozgrywki i uważa, że zna się lepiej na tym sporcie niż na każdym innym. Jednak pozostałe dyscypliny nie zostają w tyle jeśli chodzi o popularność. Dobrym przykładem są tu na przykład zakłady bukmacherskie na siatkówkę, tenis bądź chociażby wyścigi konne.To ostatnie, mimo że popularność tych zakładów spada, nadal ma wielu zwolenników.

Oprócz tego możemy również obstawiać zakłady specjalne, które cieszą się naprawdę sporą popularnością za każdym razem, z tego powodu że najczęściej są one oferowane na ciekawe wydarzenia społeczne, takie jak wybory parlamentarne, na prezydenta, czy nawet na papieża. To ostatnie z resztą, z racji abdykacji Benedykta XVI stały się jeszcze bardziej popularne. No ale wracając do tematu zakładów specjalnych – tutaj bukmacherzy dają nam pole do popisu, ponieważ tak naprawdę możemy założyć się z bukmacherem o wszystko, o ile jest to wydarzenie bardzo popularne. Otóż aby bukmachera zainteresowała dana propozycja, musi widzieć, że to wydarzenie jest popularne, i widzieć przez to potencjalny zarobek. W innym wypadku z zakładu nici. Jednakże my uważamy, że warto jest tego rodzaju zakłady obstawiać, z racji tego że nie potrzeba przy nich jakiejś wyjątkowej wiedzy, a wygrana w tym wypadku jest bardzo prawdopodobna.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button