Podstawy zakładów bukmacherskich – czyli jak wygrywać w 2021 roku

Wielu graczy zaczyna swoją przygodę z zakładami i po jakimś czasie często kończy się na tym, że są zniechęceni, ponieważ prawie każdy ich typ jest nieudany. Dlatego my przygotowaliśmy ten poradnik, który pomoże ci wygrywać zakłady w przyszłym roku!

Podstawy zakładów bukmacherskich – czyli jak wygrywać w 2021 roku

Kwestia analizy jest ważna!

Analiza zakładów nie gwarantuje sukcesu w obstawianiu, ale może przybliżyć Cię do zwycięstwa. W ten sposób możemy się wiele dowiedzieć – np. Jaka będzie ostateczna forma obu drużyn, czy w składzie drużyn nie doszło przypadkiem do zmiany itd. Wszystko to będzie miało wpływ na wynik gry.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Wiele osób korzystających z usług bukmachera traktuje granie wyłącznie jako formę rozrywki i nie przywiązuje do nich zbytniej uwagi, ani nie poświęcają czasu na dogłębną analizę. Ale jeśli marzysz o wielkim zwycięstwie, musi stać się to dla ciebie niezwykle ważne. Jeśli chcesz wygrać u bukmachera, musisz zacząć myśleć, że zakłady to przede wszystkim okazja do zarobienia pieniędzy, a nie tylko gra. Nic więc dziwnego, że w czasach, gdy legalni bukmacherzy są bardzo popularni, jest wiele informacji, analiz, ciekawych faktów i sugestii, jak ograć bukmachera w Internecie, ale z drugiej strony pamiętaj też, że nie każdy poradnik jest dobry – w końcu niektóre mogą być już ,,przeterminowane” z racji tego, że granie u bukmachera z sukcesami dosłownie zmienia się z każdym dniem.

Jeśli chcesz się bawić – graj na żywo

Dzięki obstawianiu w czasie rzeczywistym możemy się naprawdę świetnie bawić – oraz emocjonować samą grą. Należy jednak pamiętać, że u bukmacherów lub niektórych witryn internetowych zwykle można znaleźć niedokładne statystyki w czasie rzeczywistym. Im więcej czasu poświęcamy na analizę, tym większe jest prawdopodobieństwo, że podejmiemy właściwą decyzję – chociaż z drugiej strony trzeba pamiętać również o tym, że obstawianie zakładów na żywo powinniśmy zostać przede wszystkim jako formę rozrywki. Adrenalina nie jest dobrym doradcą. Kwota, którą chcesz postawić, jest również tym objęta, ponieważ w swojej ekscytacji możesz postawić za dużo. Zdecydowanie najlepiej postawić kilka zakładów, ale za mniejszą kwotę, aniżeli jeden wielki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustaw limit

Każda porządna aplikacja bukmacherska ma możliwość ustawienia miesięcznego limitu grania. Jest to bardzo dobry pomysł na to, aby uniknąć uzależnienia od zakładów bukmacherskich, ponieważ to zmusza nas do przemyślanego obstawiania, oraz ogranicza ryzyko odgrywania się. Wielu graczy nawet nie zdaje sobie sprawę z tego, że po przegranej są źli, zdenerwowani, oraz przede wszystkim nie mogą w to uwierzyć, że spędzili tyle czasu na analizie, a i tak się nie udało. Dlatego też oczywiście pojawia się u nich chęć na szybkie odegranie się – i to jest błąd. Dlatego też nawet jeśli nie wytrzymasz, i postarasz się odegrać, to i tak po jakimś czasie sama aplikacja nie zezwoli ci na to, aby grać dalej, co oszczędzi twój budżet na ten miesiąc.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button