Piłka nożna – Poradnik dla nowego gracza zakładów sportowych

Nowy gracz nie ma lekko jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Na starcie co prawda zawsze czekają na nich bonusy bukmacherskie, ale często wygrana jest tylko na pierwszy zakład – a oczywiście potem każdy ,,chce więcej” – taka jest z resztą natura hazardu, no ale my nie o tym. Dzisiaj opowiemy wam o tym – jak obstawiać piłkę nożną!

Piłka nożna – Poradnik dla nowego gracza zakładów sportowych

Zanim zaczniemy – słów kilka o samej bukmacherce            

Aby zarabiać na obstawianiu pieniądze, trzeba być naprawdę dobrym typerem. Niestety, nawet wyjątkowe szczęście nam tu nie pomoże, ponieważ to chyba logiczne, że bukmacherzy nie pozwolą nam zarobić na sobie pieniędzy tak łatwo. Przecież cały zarobek firm bukmacherskich polega na przyjmowaniu pieniędzy i nie zwracaniu ich typerom. Kolejną kwestią jest to, że aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie predyspozycje.

Osoby które są nerwowe niestety z automatu powinny sobie odpuścić typowanie zakładów bukmacherskich. Zmieniając lekko temat, każdy – nawet najlepszy sportowiec może mieć gorszy dzień i przegrać. Podstawowym błędem typerów jest łatwe zniechęcanie się po niepowodzeniach, a naprawdę nie trzeba dużo, aby zainwestowany wkład nam się zwrócił. Wygrywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania u bukmachera. Pamiętajmy również o tym, żeby korzystać z tak zwanych freebetów bukmacherskich dla nowych graczy. Jest to o tyle wygodna forma, że legalna firma bukmacherska daje nam możliwość na wytypowanie zakładów praktycznie za ich środki, co jest ogromnym plusem dla nas, kiedy dopiero zaczynamy obstawiać piłkę nożną.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Piłka nożna – obstawianie

Jeżeli chcemy zacząć obstawiać piłkę nożną, warto się przygotować mentalnie na ryzyko emocjonalne związane z tymi grami. Bardzo istotną kwestią dotyczącą typowania wyników Pamiętajmy też o tym, żeby traktować zakłady na piłkę nożną jako zabawę, a nie jak sposób na życie, ponieważ może się to dla nas skończyć źle. No ale już wróćmy do tematu. Najlepiej przy rozpoczęciu obstawiania zakładów na piłkę nożną – ułożyć sobie plan.

Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to głupie, ale wystarczy po prostu nie trzymać głowy w chmurach i myśleć, o tym co się robi. Najważniejsze jest skupienie jednak uwagi na dyscyplinie sportowej, którą chcemy obstawiać (w tym wypadku jest to piłka nożna), ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zareagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus.

Podsumowując – jak obstawiać piłkę nożną?

Tak naprawdę istnieje setki sposobów na to jak obstawiać piłkę nożną – my jednak zawsze powinniśmy się skupić na planowaniu, wyborze odpowiedniego bukmachera, znajomości rodzajów zakładów oraz oglądaniu samej piłki nożnej, aby zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button