Obstawianie zakładów – jak to robić z sukcesem?

Nie da się ukryć, że obstawianie zakładów bukmacherskich z sukcesem zwykle jest ciężkie, z racji tego, że typer powinien potrafić przeprowadzić dobrą analizę bukmacherską, znać sport, a przede wszystkim sytuację danej drużyny przed zawodami. Jednakże czy to wszystko pomoże ci obstawiać zakłady z sukcesem? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie zakładów – jak to robić z sukcesem?

Zdecyduj, dlaczego obstawiasz

Dla niektórych graczy zakłady to forma rozrywki – może być w końcu źródłem adrenaliny i ekscytacji, zwłaszcza że obstawianie jest zwykle związane z sukcesem lub porażką ulubionej drużyny. Wielu graczy stawia bardzo mało, głównie dlatego, że boją się utraty pieniędzy.

Taka forma gry jest logiczna, ale oczywiście chcesz sam postawić większy zakład, mając nadzieję, że możesz wygrać dużą sumę. Rzeczywiście, takie wiadomości nie zdarzają się często, ale każdy gracz może marzyć o byciu w takiej sytuacji. Czy jest jakiś sposób, aby wygrać pieniądze grając w zakłady sportowe, najlepiej od razu wygrać dużo pieniędzy? Czy w ogóle można dowiedzieć się, jak grać i wygrywać w zakładach sportowych? Przede wszystkim musisz uważać.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

U kogo warto grać?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie i bezpiecznie grać w gry u bukmachera, musisz wiedzieć, że w naszym kraju możesz skorzystać z usług licencjonowanego podmiotu posiadającego licencję Ministerstwa Finansów. Niestety, ale gra u legalnego bukmachera to jedyna opcja dla polskich graczy, ponieważ ustawa o grach losowych została zmieniona w 2017 roku. W efekcie sytuacja na polskim rynku bardzo się zmieniła. Podmioty bez naszej lokalnej licencji nie mogą legalnie organizować zakładów w polskiej sieci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak typować zakłady?

Oczywiście można znaleźć wiele poradników bukmacherskich na ten temat, przynajmniej w teorii, które powinny ułatwić obstawianie zakładów bukmacherskich. Są szczególnie przydatne, gdy zaczynasz grać i nie wiesz, od czego zacząć. Jednak nadal nie należy zapominać, że tego typu artykuły są zbiorem sugestii, które niekoniecznie są przydatne, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, nie istnieją pewne techniki obstawiania.

Najpierw zaadoptuj sport, który naprawdę lubisz i upewnij się, że dobrze go znasz. Im więcej wiesz, tym większe prawdopodobieństwo prawidłowego obstawienia. Wymaga to jednak zaangażowania, takiego jak oglądanie gry i zainteresowanie wydarzeniami i czynnikami, które mają wpływ na graczy. Czy zawodnik Twojej ulubionej drużyny jest kontuzjowany? Oczywiście może to wpłynąć na wynik następnej gry. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrywać w zakładach sportowych, najpierw przeżyj sport i pole, na które chcesz postawić.

Oprócz dobrej wiedzy fachowej możesz skorzystać z kilku innych metod. Ważne jest zrozumienie rynku zakładów, znajomość kursów i kwotowań firmy oraz zrozumienie rodzajów zakładów. Aby wiedzieć, jak prawidłowo obstawiać, musisz zawsze zwracać uwagę na świat zakładów, ponieważ jest on pełen energii.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button