Najlepsi bukmacherzy w Polsce – u kogo grać w 2022 roku?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – u kogo grać w 2022 roku?

W tym roku kalendarzowym chcesz wreszcie założyć konto bukmacherskie? Wybór padł na najlepsze podmioty hazardowe? Jakie firmy bukmacherskie bez wątpienia zaliczają się zaś do tego grona? Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej faktów na ten temat, to serdecznie zapraszamy do poniższego wpisu.

STS

Aktualnie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o popularność, znajduje się właśnie ta firma. Dlaczego STS jest generalnie uważany za najlepszego bukmachera działającego na rynku? Nie da się ukryć, że wpływ ma na to kilka istotnych czynników. Przede wszystkim jest to legalna firma bukmacherska, która posiada odpowiednie zezwolenia. Na oferowanie zakładów w punktach stacjonarnych oraz drogą internetową. Wolisz grać przez sieć? Po zarejestrowaniu czeka na Ciebie wiele promocji. Musisz założyć konto oraz potem wpisać kod promocyjny. Jeśli zaś już to zrobisz, to otrzymasz najpierw bonus bez depozytu w STS. Ta promocja jest bardzo chwalona przez użytkowników. Nie ma tutaj żadnej ściemy. Rzeczywiście możesz zainkasować 25 PLN bez konieczności realizowania depozytu. To tutaj nie wszystko. Wszak STS oferuje wiele promocji. Inną z nich jest podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli zaś już zdecydujesz się na depozyt, to na pewno nie będziesz tego żałować. W końcu oferowany jest bonus 100% do 1200 PLN. Wystarczy tylko wpłacić pieniądze, by zostały one podwojone przez ten podmiot hazardowy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Fortuna

Możesz grać także w Fortunie. Na pewno jest to bowiem taka firma bukmacherska, która znajduje się w ścisłej czołówce. Biorąc pod uwagę nie tylko rankingi, ale także opinie ludzi. Obstawiać (oferowane wydarzenia) możesz zaś na kilka sposobów. Np. przez sieć. Nie ma problemu, by typować wydarzenia dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Co jeszcze jest tutaj do Twojego wyboru? To granie w punktach stacjonarnych. Właśnie tam niedawno byłeś? Zagrałeś np. spotkanie Premier League? Teraz możesz skorzystać z usługi Fortuna sprawdź kupon. Znajduje się ona na stronie internetowej tego podmiotu hazardowego. Wystarczy tam wejść (na https://gm.efortuna.pl/tiket/check), a następnie wpisać ID albo numer Twojego kuponu solo lub akumulowanego. Dzięki temu dowiesz się, czy coś udało Ci się wygrać. O czym jeszcze nie zapominać? Fortuna to lubiana firma bukmacherska, ponieważ zapewnia ona świetne bonusy. Podobnie, jak w przypadku STS, także tutaj mamy kilka opcji. Na start możesz zagwarantować sobie bonus bez depozytu. Tym sposobem zainkasujesz zaś dokładnie 20 PLN. Z kolei główna promocja to zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan

W grupie bardzo popularnych bukmacherów jest także Betfan. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Jeśli chcesz założyć konto w 2022 roku, to ta firma bukmacherska będzie dobrym wyborem. Jest ona legalna i dodatkowo bardzo hojna. Na start możesz bowiem zgarnąć nie tylko flagowy cashback do 600 PLN. Oferowany jest tak samo zakład bez ryzyka (70 PLN) oraz podwojenie kolejnego depozytu. W ramach tej ostatniej promocji możesz zaś zainkasować 100% do 1000 PLN.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button