Kupno używanego samochodu a zakłady bukmacherskie

Zaraz podniesie się raban – ,,jaki samochód, jakie zakłady bukmacherskie! Co wy za pierdoły tu wypisujecie!” Dacie nam dojść do głosu na moment? Dziękujemy, otóż chcemy wam opowiedzieć o tym, że to ma korelację, z racji tego że myślimy tutaj o SPORTOWYCH samochodach, które mogą zostać przeznaczone do tego, aby ścigać się na wyścigach, które można obstawiać!

Kupno używanego samochodu a zakłady bukmacherskie

Po raz kolejny – jeśli ktoś nie przeczytał podtytułu – UŻYWANY SPORTOWY WÓZ

Tak, chodzi nam tutaj o sportowe maszyny, ponieważ takowe mogą zostać użyte na torach wyścigowych, bądź na derby, które również są objęte przez zakłady bukmacherskie. Proste, a zarazem logiczne czyż nie? A wystarczyło nas jedynie dopuścić do głosu.

Wyścigi na zakładach bukmacherskich

Otóż istnieje taka nisza na rynku, gdzie istnieją zakłady bukmacherskie na wyścigi rajdowe. Jest to o tyle ciekawa nisza, że tak naprawdę nie wiadomo nigdy co się tam tak naprawdę wydarzy, ponieważ wystarczy popatrzeć na amerykańskie wyścigi ,,Nascar” które się odbywają corocznie na owalnych torach wyścigowych w Stanach Zjednoczonych. Tak naprawdę wystarczy jeden fałszywy ruch ze strony każdego kierowcy, i możemy za chwilę podziwiać ogromny karambol, przez co możemy powiedzieć czasami ,,papa” naszemu kuponowi. No chyba że obstawiliśmy, że będzie karambol, ale raczej jest bardzo mała szansa że który bukmacher na to pójdzie.

Na co uważać przy kupnie używanej ,,ścigałki”?

Musimy przede wszystkim uważać na stan techniczny, poprosić aktualnego właściciela o aktualną dokumentację pojazdu, oraz przede wszystkim polecamy odbyć z właścicielem jazdę próbną, aby sprawdzić czy z samochodem jest na pewno wszystko w porządku. Poza tym warto też mieć znajomego mechanika, który oceni stan naszego ,,wozu wyścigowego”.

Spróbować zawsze warto – ale lepiej mieć znajomego mechanika

Kupując każdy używany przedmiot ryzykujemy, ale wiadomo, kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Ale mimo wszystko, zawsze lepiej jest swojemu szczęściu trochę przecież pomóc, szczególnie jeśli mamy na przykład znajomego mechanika, który pomoże nam ocenić stan techniczny pojazdu, który zamierzamy właśnie kupić.  To ważny krok, z racji tego że od niego zależy też nasze bezpieczeństwo, czyż nie?

Leasing – też dobra opcja!

Jeśli posiadamy własną firmę, to równie dobrze możemy sprawić sobie nowe auto, tylko że w leasingu. Według wiele osób, jest to o wiele lepsza alternatywa do kupna samochodu na raty, bądź też używanego samochodu.

Podsumowując – czy warto?

Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, wiadomo że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, chociaż my uważamy, że jeśli uda nam się trafić na sprawny model w dobrym stanie za niewielkie pieniądze, to jest to bardzo opłacalne (lub też można wygrać jeden na zakładach bukmacherskich. A gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?). No i oprócz ogromnych emocji, możemy mieć przecież znajomych, którzy będą obstawiali wtedy na nas, zamiast na konkurentów podczas wyścigów samochodowych, wystarczy pomyśleć tutaj o naszym prestiżu, jaki będziemy mieli po pierwszych zawodach!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button