Kilka porad odnośnie obstawiania zakładów sportowych

Typowanie zakładów bukmacherskich to całkiem dochodowy ,,biznes” dla osób które wiedzą jak to robić. Jednakże aby dojść do takiego poziomu, powinniśmy zadbać o odpowiednią wiedzę, nie mówiąc już o tym, aby starać się ją poszerzać. Dlatego też, przygotowaliśmy dla was kilka porad odnośnie obstawiania zakładów na sport!

Kilka porad odnośnie obstawiania zakładów sportowych

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie powinny być dla ciebie tylko zabawą

Wiele osób, obstawiając zakłady bukmacherskie, czuje radość i podniecenie, jednakże po dłuższej chwili, to uczucie zanika a pojawia się frustracja. Niektórzy zauważają to szybciej, a inni wolniej, ale najważniejsze jest to, aby zadać sobie pytanie – ,,skoro mnie to denerwuje – dlaczego to robię?”. Naturalnie pierwszą odpowiedzią jest ,,bo mi to sprawia przyjemność” – ale z drugiej strony musimy spojrzeć na to wszystko z perspektywy trzeciej osoby z racji tego że w pewnym momencie minusy mogą zacząć przeważać plusy. W końcu wypalić jest się bardzo łatwo, a przecież chcemy, oprócz czerpania korzyści materialnych, się bawić!

Nie korzystaj z usług nielegalnych podmiotów hazardowych!

Internet to takie miejsce, gdzie nie da się tak naprawdę zablokować żadnej treści. Polskie Ministerstwo Finansów nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera – dlatego też nawet najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – powinno sprawić, że zaczniemy szukać zakładów bukmacherskich u kogoś innego – najlepiej u legalnych bukmacherów. A dlaczego nie powinniśmy obstawiać u nielegalnych podmiotów hazardowych? Na przykład dlatego, że typując wyniki u nielegalnych bukmacherów narażamy się na karę finansową, a przecież nikt nie chce oddawać swoich ciężko ,,wytypowanych” pieniędzy, czyż nie?

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Nie obstawiaj zbyt dużo!

Nowy typer nigdy powinien stawiać połowę swojego miesięcznego dochodu, z racji tego iż zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż jeść zupki ,,chińskie” przez następny miesiąc, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy…

Zacznij obstawiać tylko jeden sport

Przy bukmacherce skakanie z kwiatka na kwiatek nie jest cnotą, z racji tego że przez to nie będziemy w stanie trafnie typować wyników cały czas, dlatego też ważne jest wyspecjalizowanie się w jednej – odpowiedniej dla nas dyscypliny sportowej. Może to być na przykład : piłka nożna, hokej na lodzie, czy też siatkówka. Chodzi tu mniej więcej o to, aby nie rozpraszać się typowaniem jednego sportu po drugim, tylko trzeba skupić się właśnie na jednym – ponieważ to może jedynie przynieść nam odpowiednie wyniki, jeśli chcemy oczywiście wygrywać pieniądze na zakładach bukmacherskich. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ – to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej – jednakże skoro czytasz ten poradnik, to zapewne takowego doświadczenia nie posiadasz – czyż nie?


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button