Kiedy Unibet będzie legalny w Polsce?

Bukmacher Unibet jest całkiem popularny wśród Polskich graczy, jednakże musimy pamiętać o tym, że nie uzyskał jeszcze licencji Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi w Polsce. Czy wiemy już, kiedy Unibet będzie legalny w Polsce?

Kiedy Unibet będzie legalny w Polsce?

Czy Unibet jest już legalny?

Na ten moment Unibet jest nielegalny w Polsce i ta sytuacja nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat. Na razie jednak jest za wcześnie, by pisać o jakichkolwiek konkretach, szczególnie popartych faktami. Doskonałym przykładem firmy zagranicznej z polską licencją jest Betclic. Ta bardzo znana marka jest obecnie u nas legalnym bukmacherem i cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem typerów. Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Czy jest jakiś bukmacher podobny do Unibetu?

Strona internetowa Unibet była niegdyś jedną z ulubionych wśród polskich graczy. Teraz sytuacja jest nieco inna, co nie zmienia faktu, że wiele osób szuka portali podobnych do opisywanej przez nas strony. Na pewno nie znajdziecie strony kropla w kroplę podobnej do zagranicznych stron www. Można jednak znaleźć takie serwisy, które rzeczywiście oferują niemal to samo co zagraniczny Unibet. Polskie prawo zabrania organizowana przez internet gry w ruletkę czy karty z innymi internautami (wyjątek stanowi strona Total Casino). Tego rodzaju produkcji nie znajdziecie więcej u bukmacherów, a są przecież one dostępne w Unibet. Pod tym względem nie ma więc szans na znalezienie strony takiej jak Unibet Polska. Gdybyśmy mieli wybrać markę z Polski, która miałaby szansę konkurować z Unibet, na pewno byłby to STS.

Bukmacher STS jako jedyny oferuje legalne karty, pozwala na oglądanie meczów online, a jakby tego było mało – często organizuje promocje dla graczy. Jak to właściwie działa? STS bonus bez depozytu to premia dla każdego, kto chce otrzymać pieniądze na obstawianie, a jednocześnie nie widzi mu się przelewanie własnych środków z banku. Do skorzystania z tej promocji potrzebne jest tylko kilka chwil wolnego czasu i wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.sts.pl. Opisywany bonus bukmacherski można otrzymać, wykorzystując kod promocyjny “BETONLINE“.

Czy Unibet ma Polską stronę internetową?

Pamiętajcie, że polska strona internetowa Unibet nie ma prawa funkcjonować w naszym kraju, a więc nawet jeśli uda wam się natrafić na moment, gdy jest dostępna, nie oznacza to, iż możecie legalnie w niej grać. Dopóki Unibet nie uzyska licencji Ministerstwa Finansów, granie u niego nie będzie zgodne z prawem. Tym samym może nas narazić na bardzo przykre konsekwencje z bardzo wysokimi karami pieniężnymi. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest wybrać odpowiednią, legalną firmę bukmacherską, na przykład STS bądź BetClic, które na pewno zadowolą nasze zachcianki odnośnie typowania zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button