Jak wygrana na zakładach bukmacherskich zmienia niektórych ludzi?

Zakłady bukmacherskie to dość intrygujący temat, zarówno dla osób które się dopiero zaczynają się interesować tematyką bukmacherki, jak i dla tych które typują zakłady bukmacherskie od dłuższego czasu – jednakże wszystkie te osoby łączy tylko jedno – chęć zarobku ogromnych pieniędzy. A co się dzieje z osobami które wygrywają „dużą kasę” – na zakładach bukmacherskich?

Jak wygrana na zakładach bukmacherskich zmienia niektórych ludzi?

Pieniądze zmieniają ludzi

Większość ludzi buduje swoje ,,jestestwo” – wokół pieniędzy właśnie. Dlatego też, kiedy wygrywają sporą ilość pieniędzy – uważają nagle, że stali się bardzo ,,potężni” – przez co najczęściej uważają, że jest to dobry moment aby wyrzucić z siebie wszystko to, co trzymali negatywnego w sobie w stosunku do drugiej osoby. Czyli łopatologicznie rzecz mówiąc – po odbiorze wygranej – jest telefon do (byłego już) szefa z obelgami – oraz po zakończeniu tyrady – standardowym ,,rezygnuję”. Następna może być dziewczyna/narzeczona/żona. ,,Ty stara k**** zmarnowałaś mi 20 lat życia” – samo nasuwa się na myśl. No ale idąc dalej. Jeśli nasz szczęśliwiec – wyrzucił już wszystko co mu leżało ,,na wątrobie” – czas się przecież zabawić. Luksusowy dom (bądź hotel) – wakacje na Copacabana dla VIP-ów – świat należy do naszego szczęściarza! No ale po jakimś czasie, jeśli nasz ,,wygrany” nie opamięta się – a środki się skończą – może dojść do tego, że skończy pod mostem. No ale przecież nie tylko istnieją ludzie, którzy tak się zachowują, nieprawdaż?

Druga strona medalu

Naturalnie że są jeszcze ludzie – którzy widząc takie ,,stosy kasy” z wygranej na zakładach bukmacherskich – będą potrafiły się opanować. Takich osób jest bardzo mało, oraz zazwyczaj nie bawią się one w ogóle w zakłady bukmacherskie – z racji tego że pieniądze mało je w życiu obchodzą.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Idąc dalej, osoba która – oczywiście, zdziwi się ilością pieniędzy którą wygrała, ale zamiast myśleć ,,że jest królem (bądź królową) świata” – będzie zachowywać się normalnie i po prostu wykorzysta te środki mądrze. Jednym sposobem na to, jest ponowna ,,inwestycja” w grę – czyli po prostu granie nadal u bukmachera za część pieniędzy które udało się mu/jej wygrać. Naturalnie, ciężko jest ograć bukmachera. A dodatkowo – dwa razy. Dlatego też, lepiej jest mieć założone kilka kont u kilku bukmacherów – dzięki czemu nasz typer będzie w stanie znów co nieco wygrywać. Kolejną opcją na wykorzystanie swoich środków mądrze – jest inwestycja w siebie.

Ciekawy kurs, który był wcześniej dla nas zbyt drogi – dzisiaj możemy bez problemu opłacić. Karnet na ćwiczenia plus prywatny trener – czemu nie? No ale nie oszukujmy się, chcecie przecież usłyszeć o tym, na co taką kasę może ,,spokojna osoba” – wydać. No dobrze, niech wam będzie. Jedną z opcji jest kupienie wymarzonego domu (nie za tani – nie za drogi), druga – to ciekawe wakacje (bez przesadnej pompy oczywiście) – trzecia – to ulokowanie tych środków na lokatach oszczędnościowych. Nudne – bo nudne, ale tak naprawdę skromni ludzie nie potrzebują nic ekscytującego, żeby pokazać nagle ,,że nie są frajerami, nieprawdaż?”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button