E-sport w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie często kojarzą się z tradycyjnymi sportami, takimi jak piłka nożna czy siatkówka, ale w dzisiejszych czasach nawet gry komputerowe są w stanie dostarczyć ogromnych emocji. Dlatego większość bukmacherów posiada również oferty na zakłady na tą dziedzinę sportu.

E-sport w zakładach bukmacherskich

Wirtualne sporty – przyszłość czy upadek?

Starsze osoby często na widok e-sportów kręcą nosem i mówią ,,kiedyś to było”, wzgardzając wirtualnym światem. Tacy ludzie preferują w większości sporty tradycyjne, oparte na fizycznej rywalizacji, zapewniające emocje z racji tego że ogląda się osoby które wykonują jakąś czynność, zamiast po prostu ,,siedzieć przed komputerem”.

 Jeśli chodzi o osoby w młodszym wieku, to na porządku dziennym są gry online oraz rozmowy o swoich ulubionych drużynach e-sportowych. W odstawkę odchodzą rozmowy o drużynach piłkarskich, na boczny tor odstawiane są też w większości tradycyjne sporty. Wiele młodych ludzi często ogląda również mecze profesjonalnych drużyn e-sportowych a nawet i „trenuje” aby w przyszłości zostać członkiem jednych z nich.

Część z tych osób, po osiągnięciu wieku dorosłego również wiąże się z rynkiem e-sportowym, mianowicie typują wyniki meczów swoich ulubionych drużyn e-sportowych w zakładach bukmacherskich.

Czy można zarobić na e-sporcie w zakładach bukmacherskich?

Rynek gier komputerowych to obecnie ogromny biznes. Można na nim zarabiać spore pieniądze na wiele różnych sposobów. Można grać i handlować zdobytymi dobrami, skórkami i innymi przedmiotami, można próbować swoich sił w profesjonalnych turniejach e-sportowych i rożnego rodzaju imprezach, w których nagrody są liczone w milionach dolarów.

Zawsze również można zostać czy to psychologiem, doradcą lub trenerem e-sportowej drużyny. Nie każdy ma jednak takie możliwości i potencjał, by stawić czoła tym wszystkim wyzwaniom.

Jednak nic straconego, obstawianie Counter strike : Global Offensive, Apex Legends, Rainbow Six Siege czy Fortnite i innych gier to zupełnie odmienna sprawa. Tu liczy się wiedza i doświadczenie, które można zdobyć własnoręcznie grając w te gry i śledząc poczynania najlepszych drużyn. Jeśli więc jesteście zapalonymi graczami i spędziliście w grach wiele godzin, to warto zastanowić się nad obstawianiem.

 Jak wygląda obstawianie zakładów na e-sport?

Jak wygląda stawianie zakładów na wirtualne sporty? Tak naprawdę niczym nie różni się od typowania meczów w tradycyjnych dyscyplinach. Wybieramy swoją ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy stawkę i „puszczamy” kupon.

Możemy zdecydować się na zakład z pojedynczym zdarzeniem, albo zaszaleć i wytypować zakład akumulowany, a więc zainwestować stawkę na więcej niż jeden mecz. Ten drugi wariant jest, oczywiście, bardziej opłacalny, ale jednocześnie trudniej osiągać w nim sukcesy.

Musimy jednak pamiętać, że gry komputerowe jako sport, rozwijają się bardzo dynamicznie ale jeszcze trochę im brakuje do piłki nożnej czy koszykówki. Oczywiście, nikt nie mówi, że za kilka lat się to nie zmieni. Kto wie, może za parę lat finały ważnych rozgrywek w Apex Legends czy Fortnite będą tak samo popularne jak mistrzostwa w piłce nożnej czy SuperBowl. Oczywiście najczęściej typujemy przez witrynę internetową, ale większość bukmacherów ma również w swojej ofercie aplikacje, warto dowiedzieć się również dlaczego aplikacje bukmacherskie są równie popularne jak witryny internetowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button