Dlaczego aplikacje bukmacherskie są tak bardzo popularne?

Wraz z rosnącą popularnością zakładów bukmacherskich, a także z uwagi na fakt, że dostęp do smartfona posiada niemal każdy nieuniknionym było powstanie aplikacji na których możemy obstawiać zakłady. Jakie są zalety takich aplikacji?

Dlaczego aplikacje bukmacherskie są tak bardzo popularne?

Aplikacje bukmacherska to duża mobilność

Aplikacje bukmacherskie dają nam możliwość obstawiania w dosłownie każdym miejscu, w którym mamy ze sobą nasz smartfon. Nie ma w tym wypadku potrzeby gry w punkcie, czy gry za pośrednictwem strony internetowej. Daje nam to możliwość zawarcia zakładu w każdym momencie. Dobrym przykładem jest aplikacja mobilna bukmachera BetClic.

Bonusy bukmacherskie

Wielu bukmacherów przewiduje różnego rodzaju bonusy za zainstalowanie i korzystanie z ich aplikacji mobilnej. Może to być bonusowe saldo do obstawiania, czy innego rodzaju benefity mające za zadanie zachęcić nas do zainstalowania aplikacji. 

Aplikacja a strona mobilna

Wiele osób może uznać, że nie musi instalować aplikacji bukmacherskich, bo przecież może wejść za pośrednictwem przeglądarki którą posiada w swoim smartfonie na stronę bukmachera i za jej pośrednictwem zawrzeć zakład. Jest to prawda, jednak po pierwsze mobilne strony bukmacherów zawierają najczęściej okrojoną i mniej wygodną w użytkowaniu wersje standardowej strony, a po drugiej aplikacja jest w pełni przystosowana do korzystania z niej na urządzeniach mobilnych i co za tym idzie korzystanie z niej jest o wiele bardziej komfortowe od korzystania z mobilnej strony w przeglądarce internetowej naszego smartfona.

Kolejną zaletą aplikacji mobilnej jest szybkość transakcji jakie możemy przy jej pomocy zawrzeć. Nie tylko łatwo i szybko możemy zawrzeć zakłady, ale także wpłacić środki na nasze konto, lub dokonać wypłaty zgromadzonych środków. 

Transmisje na żywo

Część bukmacherów umożliwia za pośrednictwem swoich mobilnych aplikacji oglądanie wydarzeń sportowych na żywo. Ma to duże znaczenie i może okazać się bardzo użyteczne, gdy będziemy chcieli na bieżąco śledzić interesujące nas wydarzenie.

Śledzenie swoich kuponów na bieżąco

Istotną funkcją aplikacji bukmacherskich jest także możliwość śledzenia na bieżąco swoich kuponów. Oprócz faktu, że w każdym miejscu możemy sprawdzić stan obstawionych przez nas kuponów, to funkcja ta pozwala  także skorzystać z funkcji cash out w każdym miejscu, co ma tym większe znaczenie, że dostęp do tej funkcji jest bardzo często czasowo ograniczony i nie możemy z niej skorzystać po np. zmianie wyników w obstawionych przez nas zdarzeniach. 

Powiadomienia o zakładach bukmacherskich

Kolejną zaleta aplikacji bukmacherskich są powiadomienia jakie otrzymujemy dzięki aplikacji. Mogą to być informacje o różnego rodzaju popularnych wydarzeniach, czy też o promocjach na konkretne wydarzenia. Nie mamy wtedy możliwości przegapić interesującej nas promocji, gdy zostaniemy o niej w porę dzięki aplikacji powiadomieni. Z funkcją powiadomień łączy się możliwość śledzenia spotkań przy pomocy aplikacji bukmacherskiej, która polega na tym, że w aplikacji oznaczamy zdarzenie które nas interesuje i na nasz telefon będą docierać informacje o przebiegu tego zdarzenia. Świetnie współgra to z obstawianiem meczów piłki nożnej online.

Podsumowując, aplikacje bukmacherskie niosą za sobą wiele zalet i wydają się już niejako obowiązkowe dla każdego poważnego gracza. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button