Czy warto zainteresować się grą w Keno?

Czy warto zainteresować się grą w Keno?

Keno to gra ciesząca się niemałym zainteresowaniem wśród Polaków. Co warto o niej wiedzieć? Na pewno zaciekawi Cię to, że możesz obstawiać… nie tylko w kolekturach stacjonarnych. W dzisiejszym poradniku opisujemy także najważniejsze zasady. Poniżej możesz dowiedzieć się również kilku ciekawych faktów na temat zakładów bukmacherskich.

Jak grać w Keno?

To pytanie odnosi się do kilku aspektów. Na początek zajmijmy się możliwościami pod kątem samego obstawiania. Okazuje się, że w Keno możesz grać np. w kolekturach stacjonarnych. To popularna opcja. Bez większego trudu można zaś dostrzec, że takich lokalizacji jest coraz więcej w Polsce. W końcu ludzie uwielbiają gry Lotto. Raczej nie należy spodziewać się, że się to zmieni. Dodatkowo możesz obstawiać swoje pewniaki w Keno np. w rozmaitych sklepach. Chodzi o to, że te podmioty oferują bardzo uniwersalne usługi. Np. niektóre sklepy spożywcze nie tylko sprzedają owoce, warzywa, bułki itp. Nie ma problemu, by zagrać w Keno. Należy zaznaczyć, że ta opcja jest dostępna w rozmaitych sklepach (małych oraz tych wielkopowierzchniowych). Ewentualnie możesz zdecydować się na obstawianie liczb przez internet. Ta opcja jest coraz popularniejsza. Wszak możesz grać z domu, mieszkania itp. Wystarczy tylko wykonać kilka prostych kroków. Należy zarejestrować się na https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Potem trzeba potwierdzić tożsamość oraz wykonać pierwszy depozyt.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Najważniejsze zasady Keno

Losowania odbywają się… co cztery minuty. Od 06:34 do 23:54. W ciągu dnia masz zatem setki szans na wygrane. Jeśli spóźnisz się na jedno losowanie, to zaraz jest następne. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Na początek trzeba zdecydować się na ilość typowanych liczb. Możesz obstawić od jednego do dziesięciu numerów. Losowanych jest zaś w sumie 20 liczb. Potem należy wytypować swoje numery z zakresu od 1 do 70. Tutaj masz dwie możliwości. Możesz bowiem wybrać numery samodzielnie albo skorzystać z opcji chybił trafił. Te warianty są dostępne także w ramach gry przez internet. Na co jeszcze można się zdecydować? To mnożnik. Dzięki niemu Twoje wygrane mogą być jeszcze większe. Na koniec możesz jeszcze zwiększyć stawkę. Jeśli się na to zdecydujesz, to zapłacisz więcej, ale zarazem będziesz mógł też wygrać bardziej pokaźne sumy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może warto obstawiać zakłady bukmacherskie?

Gra Keno jest bardzo popularna. Codziennie jest 261 losowań, które mogą okazać się dla Ciebie bardzo szczęśliwe. A może na co dzień interesujesz się sportem? W takim razie warto pomyśleć też nad założeniem konta w podmiocie hazardowym. Np. polecanym bukiem (przez ekspertów oraz Klientów) jest Fortuna. Dlaczego? Ta firma hazardowa oferuje m.in. freebet na start w Fortunie. Wystarczy tylko dokonać rejestracji, a potem wpisać kod we właściwe pole. Dzięki temu zdobędziesz 20 PLN. Potem możesz oczywiście skorzystać z głównej promocji tego bukmachera. A jest to zaś zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN. Wystarczy tylko wpłacić pieniądze oraz zagrać kupon. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot do wyżej wymienionej stawki.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button