Czy warto jest obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych?

Obstawianie zakładów u bukmachera często jest decyzją, która sporo wpływa na to, jak podchodzi do rozrywki dana osoba. Wiele osób wręcz chce się poczuć jak prawdziwi profesjonaliści, kiedy grają, dlatego też uczęszczają do stacjonarnych punktów bukmacherskich. Ale czy warto jest do takich punktów chodzić? O tym opowiemy ci już za moment!

Czy warto jest obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych?

Pandemia a chodzenie do buka

Nie da się ukryć, że z powodu lockdownu, zdecydowanie lepiej jest zostać w domu. W końcu bardzo łatwo można grać na zakładach – wystarczy wykorzystać do tego celu aplikacje od bukmacherów. Dzięki nim użytkownicy mogą otrzymywać informacje o umieszczonych kuponach oraz powiadomienia o organizowanych przez nich konkursach czy promocjach. Z pomocą aplikacji najlepszych bukmacherów gracze mogą korzystać z funkcji śledzenia meczów, aby oglądać mecze i przeglądać wszystkie aktywności i statystyki w czasie rzeczywistym. Wyszukiwarki to także wygodna opcja, dostępna (powinna) być dostępna po wpisaniu pierwszych trzech liter wyszukiwanej frazy. Wadą mobilnych aplikacji bukmacherskich jest to, że ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia możemy wyświetlić tylko niewielką ilość informacji na ekranie naszego smartfona.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Zwolennicy stałych punktów bukmacherskich podkreślają, że kontakt z innymi w stałych punktach jest dla nich ważny. Odwiedzając stałą lokalizację, mogą omówić strategię gry lub zasięgnąć porady innych ekspertów od umiejętności. Jednak największą wadą obstawiania w takim punkcie jest to, że możemy to zrobić tylko w godzinach otwarcia tego punktu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy obstawianie u takiego buka to dobry pomysł?

Nie da się ukryć, że przygotowujemy się do ogólnopolskiej kwarantanny, co właściwie jest równoznaczne z tym, że poza sklepami z artykułami pierwszej potrzeby prawie wszystkie sklepy, w tym sklepy z grami losowymi, będą po prostu zamknięte. Dodatkowo w związku z pandemią wzrosło ryzyko zarażenia koronawirusem w tych miejscach, gdyż większość z nich to zdecydowanie małe miejsca, które i tak mogą pomieścić nawet kilka osób. Zwykle, gdy wszystko jest „normalne”, naprawdę trudno nie zauważyć korzyści wynikających z braku rejestracji u bukmachera internetowego, nie mówiąc już o tym, że osoby starsze mogą rozmawiać i gdzie się spotykać.

Niestety ze względu na pandemię tę opcję należy w dużej mierze wykluczyć, bo bezpieczniej jest obstawiać w internecie. Dlatego jeśli chcesz kontynuować obstawianie, to skorzystanie ze strony internetowej lub aplikacji bukmacherskiej będzie lepszym wyborem. To prawda, że atmosfera różni się od atmosfery w ziemniaku, ale nadal jest lepsza, niż gdybyś został zarażony wirusem i rozprzestrzenił go na swoją rodzinę, prawda? Dlatego przed zakończeniem pandemii koronawirusa najlepiej obstawiać jest zakłady zdalnie – czyli przez stronę internetową lub aplikację bukmacherską w domu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button