Czy na zakładach bukmacherskich jesteśmy w stanie dorobić się fortuny?

Drogie samochody, piękne kobiety (bądź panowie, my nie oceniamy) to marzenie każdego, kto usłyszał i zainteresował się zakładami bukmacherskimi. A niestety każdy wie, jaka brutalna jest rzeczywistość.

Czy na zakładach bukmacherskich jesteśmy w stanie dorobić się fortuny?

Pierwszy krok, jeśli chcemy obstawiać zakłady

Zaczynając grę na zakładach bukmacherskich, warto dowiedzieć jaką przewagę ma nad nami firma bukmacherska i jakie ryzyko przez to podejmujemy. Kursy u bukmacherów są dokładnie wyliczane, aby nie zdarzyła się przypadkiem jakaś pomyłka. Dlatego są one ustalane na podstawie marży. Ważne jest to, aby poświęcić kilka chwil na znalezienie firmy bukmacherskiej z jak najniższą marżą, ponieważ będzie się to nam przekładać bezpośrednio na naszą ewentualną wygraną.

Jeśli wygrywasz, musisz też (niestety) płacić podatki

Firmy bukmacherskie, które działają w Polsce legalnie, muszą liczyć się z tym, że  zapłacą podatki. Wynosi on 12% od wniesionej stawki. Jednakże bukmacherzy w Polsce wykombinowali, że będą oferować swoim typerom zupełnie zgodną z prawem grę bez podatku (ze strony gracza). Wygląda to tak, że obstawieniu, dostajemy 12% naszej wygranej w formie dodatku, tak aby w ogóle nie odczuć podatku. Jest to naprawdę inteligentne rozwiązanie, i pokazuje jak bardzo jesteśmy w stanie obejść nasz system, tylko aby zadowolić naszych klientów.

,,Wygrać z bukmacherem” – to zadanie niemożliwe!

Przeciwnicy zakładów bukmacherskich zawsze mówią (bądź piszą), że zakłady sportowe to oszustwo. Uważają, iż bukmachera nie da się ograć, a każdego, kto stara ich się przekonać, traktują jak kogoś niepoważnego. Wiadomo, że gra u bukmachera nie jest łatwa, podobnie jak wygrywanie. Zarabianie u bukmachera jednak jest możliwe. Wystarczy odwiedzić niezależne fora bukmacherskie, aby się o tym przekonać.

Jak bukmacher ustala, ile możesz wygrać?

O ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 104,500.

Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkanaście tysięcy dolarów, inwestując przy tym kilka dolarów. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Nikt nie liczy na to, że trafi szczęśliwe, jednorazowe typy (a ten kto liczy jest niestety marzycielem). Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy.

A więc – czy na zakładach bukmacherskich zyskamy fortunę?

Zakłady bukmacherskie na poważnie to twardy orzech do zgryzienia, dlatego musimy pamiętać o tym aby grać rozważnie, trzymać emocje na wodzy i mieć własną strategię. Jeśli do końca nie jesteśmy pewni, co chcemy robić, zawsze możemy spróbować na przykład obstawiać politykę. Jak to zrobić? A wystarczy przeczytać nasz poradnik, jak obstawiać zakłady bukmacherskie na politykę! No ale wracając do tematu, przy zakładaniu się o coraz wyższe stawki, istnieje możliwość zarobku. Wysokość stawki odpowiada za całkowity obrót, dlatego tak naprawdę ilość zarobionych pieniędzy zależy w większości od naszych umiejętności, szczęścia oraz wiedzy na temat danej dziedziny, w której typujemy zakłady. Dlatego pamiętajmy o tym, aby typować tylko te dziedziny sportu, które nam są wyjątkowo dobrze znane.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button