Czy lepiej jest obstawiać za pomocą strony internetowej, czy aplikacji bukmacherskiej?

Na forach bukmacherskich non-stop toczą się debaty na temat tego, co jest lepsze. Pada wiele argumentów za i przeciw, jednakże koniec końców nic i tak się nie da sensownego z tego wyciągnąć. Co więc jest lepsze? Aplikacje bukmacherskie, czy też strony internetowe? Tego dowiecie się już za moment!

Czy lepiej jest obstawiać za pomocą strony internetowej, czy aplikacji bukmacherskiej?

Zalety obstawiania przez stronę internetową

Otóż jedną z największych zalet obstawiania zakładów poprzez stronę internetową jest to, że (o ile mamy odpowiedniej wielkości ekran) możemy wyświetlić bardzo wiele informacji na temat naszego aktualnego typu, bądź też wielu typów. Nie ma również problemów z zacinaniem się stron, jak w przypadku aplikacji. Na dodatek, ciężko jest nie zauważyć tego, że w większości przypadków bonusy bukmacherskie są o wiele lepsze niż te oferowane ekskluzywnie na aplikacje bukmacherskie, choć na początku wchodzenia aplikacji na rynek bukmacherski było wręcz odwrotnie. No ale co do kolejnych zalet – to na pewno można zaliczyć to, że dla początkującego gracza zdecydowanie łatwiej będzie się połapać przy pomocy strony danego bukmachera, ponieważ wszystko jest wyłożone ,,jak na tacy”.

Wady strony internetowej

Na pewno sporą wadą grania poprzez stronę internetową jest to, że nie mamy tej samej mobilności co przy użyciu telefonu. Naturalnie można się tutaj spierać, ponieważ zabranie w podróż laptopa to nie jest problem, jednakże wygodne z niego korzystanie to już jest kłopot, czego nie odczuwa się w trakcie korzystania z aplikacji bukmacherskiej na naszym smartfonie.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Czy warto jest obstawiać przez smartfona?

Otóż wielu zwolenników obstawiania przez telefon na pewno tutaj przytaknie, ponieważ zalety takiego rozwiązania są naprawdę spore. A o jakie zalety chodzi? Chociażby o samą mobilność takiego rozwiązania, ponieważ dzięki korzystaniu z bukmacherskiej aplikacji mobilnej, możemy obstawiać zakłady bukmacherskie chociażby i na samej pustyni Gobi (o ile oczywiście mamy zasięg i internet – chociaż na pustyni nawet o to może być ciężko). Do kolejnych zalet możemy zaliczyć również to, że przez telefon można oglądać ( u niektórych bukmacherów) spotkania sportowe na żywo – i to totalnie za darmo – na legalu! Co jednak mówią przeciwnicy takiego rozwiązania?

Wady korzystania z aplikacji mobilnych od bukmacherów

Jedną z największych wad jest oczywiście mały ekranik telefonu. Jeśli nie posiadamy tabletu, lub też dużego telefonu, to nie ma bata – pięciocalowy bądź sześciocalowy ekran sprawi, że (być może) nabawimy się jakiejś wady wzroku od ciągłego patrzenia w bardzo mały ,,monitor”. Kolejną wadą jest to, że aplikacje bukmacherskie lubią się zacinać. Następną kwestią jest ukrócenie czasu życia baterii, z racji tego, że aby ciągle otrzymywać odpowiednie powiadomienia z aplikacji, musimy mieć cały czas aktywną aplikację w tle. Naturalnie znajdzie się jeszcze tutaj kilka takich bądź innych wad, jednakże te właśnie są najbardziej popularne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button