Czego unikać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami, to za każdym razem musisz wiedzieć, co robisz. Niestety, ale każdy twój błąd może kosztować cię zakład, dlatego też warto przed postawieniem swojego typu, poznać chociaż niektóre z nich. Dlatego też dziś przedstawimy ci błędy, których powinieneś unikać na zakładach bukmacherskich!

Czego unikać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Brak limitu obstawiania

To częsty błąd początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Tak naprawdę nie ustalanie tego, ile wydajesz, może cię naprawdę sporo kosztować, a nikt chyba nie ma ochoty na to, aby czekać do następnej wypłaty jedząc wyłącznie ryż, prawda? Dlatego też, jeśli obstawiasz przez aplikacje bukmacherskie – większość z nich ma wbudowaną opcję limitowania zakładów, więc warto jest z tego skorzystać.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Brak elementarnej wiedzy

Wielu graczy obstawia zakłady bukmacherskie bez żadnej, nawet podstawowej wiedzy na temat gier bukmacherskich i dlatego często ciężko im zauważyć to, jak ciężkim przeciwnikiem jest bukmacher. W końcu myślenie, że znajomość niektórych dyscyplin sportowych wystarczy, aby z powodzeniem obstawiać jest nie do końca prawdziwa. Niestety, jeśli chcemy coś wygrać, to rozległa wiedza o zakładach jest niestety niezbędna. Na szczęście tą pomyłkę można bardzo łatwo naprawić, ponieważ wystarczy, że zaczniesz czytać książki o zakładach, bądź też obejrzysz nagrania na temat umiejętności obstawiania, które pomogą ci zminimalizować straty na początku twojej kariery z zakładami.

W końcu jeśli nie przygotujesz się odpowiednio do obstawiania wybranego przez ciebie wydarzenia sportowego, to nie tylko zmarnujesz swój bonus bukmacherski na start, ale także użyjesz środków, które teoretycznie powinny zostać przez ciebie pomnożone. Pamiętaj również o tym, aby zawsze dbać o to, aby zbytnio się zakładami nie ekscytować. To może sprawić, że nie będziesz miał ochoty później obstawiać, ponieważ na początku istnieje bardzo duża szansa na to, że większość twoich zakładów będzie przegrana, dopóki nie zdobędziesz na tyle doświadczenia, aby wiedzieć które typy możesz odrzucić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Porażka jest wpisana w regulamin

Oczywiście z tym to żartujemy. Jednakże z drugiej strony, powinno się pamiętać, że nikt u bukmachera nie wygrywa cały czas – a nawet jeśli to robi, to legalny bukmacher po prostu zablokuje mu konto. Na dodatek wielu graczy popełnia ten błąd, gdzie po prostu się chce ,,odegrać” po nieudanym zakładzie, a to bardzo niebezpieczna pomyłka, z racji tego, że jeśli nie mamy ustalonego budżetu, to możemy naprawdę dużo przegrać u bukmachera. Dlatego też nawet jeśli wykonałeś poprawną analizę bukmacherską – i wydaje ci się, że wszystko poszło po twojej myśli – to zastanów się dwa razy, bo być może lepiej będzie, kiedy przeanalizujesz to, co poszło nie tak, zamiast po prostu głową rozbijać mur. W końcu gra jest ustawiona w ten sposób, że to bukmacher ma wygrywać – a nie ty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button