Co zrobić, aby wygrywać z bukmacherem na zakładach?

Wygrywanie na zakładach e-sportowych nie jest łatwym zadaniem, jednakże dla osób, które pasjonują się grami online nie powinno stanowić to większego wyzwania. Jednakże o czym tacy ludzie powinni wiedzieć, zanim zaczną obstawiać zakłady na e-sport?

Co zrobić, aby wygrywać z bukmacherem na zakładach?

Jeśli chcesz wygrywać, to musisz mieć odpowiednią wiedzę

Bez odpowiednio dużej ilości czasu włożonej w gry, nie zdobędziemy żadnych pieniędzy, z racji tego że gry online mają to do siebie, że oprócz graczy którzy grają okazyjnie (tzw. Casuale) istnieją również ci, którzy w gry grają od lat i to oni właśnie są tym ,,crème de la crème” danego tytułu, dlatego też aby dostać się do tej społeczności, trzeba trenować. Jeśli jednak to nam się nie uda, zawsze możemy zacząć obstawiać zakłady na e-sport, które pozwolą nam na wykorzystanie zgromadzonej przez nas wiedzy, i zamianę jej na wielkie pieniądze z wygranych.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jeśli jest to twoja pasja, to będziesz miał lepiej

Doświadczenie w dziedzinie, którą się obstawia (dlatego też najlepiej, jeśli wcześniej już grałeś w gry), które jest niezbędne do tego aby pomóc mu prawidłowo typować wyniki. Dajmy na przykład to, że mamy spotkanie dwóch drużyn w CS:GO. Jedna drużyna (dajmy na to ta słabsza) przez pierwszą połowę rozgrywki gra normalnie, ale w drugiej już zmienia swoją taktykę, stosuje zwody, bądź popularnie zwane ,,zmyłki” i dzięki temu ogrywa swojego rywala. Nowy gracz zakładów bukmacherskich jest w tym momencie oczywiście w szoku, ponieważ znając życie postawił na statystycznie ,,lepszą” drużynę. Jeśli chodzi zaś o naszego doświadczonego typera, przewidział to, ponieważ sam pewnie nie raz stosował taką taktykę. Więc doświadczenie w e-sporcie może mieć wpływ na to, czy wytypujemy poprawny bądź też błędny wynik.

Bonusy dla nowych graczy – wykorzystaj je!

Dla nowych graczy zakładów bukmacherskich zawsze czeka szereg ciekawych promocji, nieważne czy tego chcą (czy też nie), zanim więc założymy konto, to możemy przebierać w ofertach zakładów bukmacherskich. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa.

Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem e-sportu i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to  zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych graczy od bukmacherów są przeróżne, dlatego zawsze starajmy się dobierać taki bonus, który będzie dla nas odpowiedni.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne są lepsze do obstawiania e-sportu, ponieważ umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej, jednocześnie pozwalając nam na większą mobilność. Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button