Bukmacher Fortuna – co warto wiedzieć o tej firmie bukmacherskiej?

Nie da się ukryć, że Fortuna to jeden z najbardziej znanych bukmacherów w naszym kraju – oraz jeden z tych, którego można uznać za jednego z najstarszych – mimo to zawsze umieszcza się tego bukmachera na drugiej pozycji w rankingach. Dlaczego więc tak się dzieje? O tym dowiesz się za chwilę!

Bukmacher Fortuna – co warto wiedzieć o tej firmie bukmacherskiej?

Jak Fortuna zaczynała swoją działalność w Polsce?

Oczywiście na początku swojej działalności w Polsce gracze korzystali z usług Fortuny za pośrednictwem jej sieci punktów bukmacherskich i mimo że większość zakładów przeniosło się do internetu, to nawet dzisiaj ilość punktów Fortuna jest imponująca. W całym kraju jest około 600 punktów bukmacherskich, więc nic dziwnego, że ta firma zajmuje drugie miejsce w niemalże rankingu firm bukmacherskich.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Oferta Fortuny dla graczy

Fortuna oferuje różne ciekawe produkty z kategorii zakładów sportowych. Obejmuje sporty bardzo popularne, a także te, które uchodzą za mniej znane. Oczywiście Fortuna jest uważana za lidera w oferowaniu kursów na wydarzenia sportowe – niektóre kursy są nawet wyższe niż te oferowane przez STS, chociaż mimo wszystko, z powodu tego, że STS jest najstarszą firmą bukmacherską w Polsce, to i tak legalny bukmacher Fortuna zajmuje drugie miejsce w rankingach bukmacherskich, no ale przejdźmy dalej!

Aplikacja bukmacherska

Aplikacja mobilna dostarczona przez tego bukmachera to bardzo ciekawy wybór, ponieważ pozwala na szybkie umieszczanie kuponów bez korzystania z komputera. Co ciekawe, aplikacja może również śledzić wynik kuponu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk i oczywiście obstawianie zakładów, ale to nie wszystko, ponieważ Fortuna może również zapewniać strumieniowanie w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji. Dodatkowo w tym przypadku możesz skorzystać z opcji pełnego ekranu, przez co oglądanie meczów online staje się o wiele przyjemniejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak się zarejestrować u tego bukmachera?

Tylko zarejestrowani klienci mogą korzystać z usług Fortuny, aby obstawiać zakłady lub oglądać mecze na stronie internetowej lub w aplikacji. Ci, którzy nie chcą udostępniać danych bukmacherowi, mogą tylko przeglądać notowania kursów i korzystać z opcji „e-kupon”, która umożliwia otrzymanie swojej wypłaty w punkcie zakładów Fortuna.

Dane, które musimy przekazać Fortunie, pochodzą z obowiązku prawnego. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać, aby się zarejestrować. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego.

Jeśli nie chcemy tego robić, zawsze możemy założyć bukmacherskie konto tymczasowe, ale dopiero po pełnej rejestracji możemy wypłacić wygrane środki. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mieć swoje własne zarejestrowane konto – oczywiście zostanie to również sprawdzone przez buka. Oczywiście może się to wydawać jako dość niewygodne, ale tak naprawdę wszyscy bukmacherzy poproszą cię o to samo przy rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button