1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Włącz nowy automat Grand Spinn od NetEnt już teraz
netent-prasowe-nowe-grand-spinn-gniazdo

Włącz nowy automat Grand Spinn od NetEnt już teraz

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Wiodący twórca automatów do gier, NetEnt, naprawdę zyskał na popularności, wypuszczając wielokrotnie nagradzaną grę na automatach. Najnowsza wersja lidera branży nazywa się Grand Spinn, a najlepsze jest to, że oferuje progresywny jackpot. Marka otrzymała licencję na prowadzenie działalności w Kolumbii Brytyjskiej w 2018 roku, a gracze będą mogli cieszyć się tym nowym tytułem dzięki umowie z BCLC i IGT.

Grand Spinn to święto Art Deco i tym razem twórcy mistrzów gry zdecydowanie pracowali. Kolory i ciekawe elementy wystroju wymagają zauważenia i natychmiast przyciągają wzrok. Ale pomimo wyszukanych pomysłów artystycznych, automat jest również świętem prostoty gry i oferuje tylko jedną linię wypłat i łącznie trzy rolki.

Pierwsze wrażenie nie zawsze jest wiarygodne

To nie znaczy, że nie ma naprawdę dobrych wygranych, ponieważ Grand Spinn zasługuje na swoją nazwę w tym dziale. Najważniejszym wydarzeniem byłoby oczywiście wylądowanie trzech 7 symboli z rzędu, ponieważ właśnie to wywołuje cud, jakim jest wygrana w Superpot Jackpot. Każdy obrót bębnów w dowolnym gnieździe w sieci Grand Spinn NetEnta wniesie pieniądze na ostateczną wygraną.

To jest piękno progresywnej wypłaty jackpota i umożliwia właścicielom produktów i operatorom oferowanie rodzajów jackpotów, które robią.

Rozrywka z zasięgu ręki

NetEnt ostrzegł, że gracze nie powinni dać się zwieść stylowi gry w stylu Art Deco z lat dwudziestych XX wieku, ponieważ wygrane, jak twierdzi deweloper, są rodem z XXI wieku. Gra jest ekscytująca i zapewni rozrywkę przez wiele godzin, a rolki naprawdę są warte spinu lub nawet dziesięciu.

NetEnt zmienił to, co kiedyś uważano za tragiczną sytuację. Udało się to, opracowując jedne z najlepszych automatów dostępnych obecnie w Internecie. Nie ma powodu, aby nie przestawać się kręcić, ponieważ Grand Spinn, podobnie jak większość innych gier NetEnt, jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi.

Przygotuj się na godziny zabawy i wielkie wygrane dzięki nowej wersji automatu Grand Spinn online i do podróży!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.