1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wejdź do bajecznego świata razem z grami online
podrozuj-do-wyimaginowanych-swiatow-dzieki-tym-automatom-internetowym

Wejdź do bajecznego świata razem z grami online

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Podczas gdy my, niestety, nie możemy zapewnić biletów na te fantastyczne królestwa, możemy przedstawić Wam naszą listę sześcia najlepszych automatów online osadzonych w fikcyjnych wszechświatach, w których można obracać bębnami i być oszołomionym dzięki niesamowitej grafice automatów, funkcje i szanse wygranej.

Avalon II Slot: Witamy na legendarnej wyspie Króla Artura

Pierwszy przystanek na naszej fikcyjnej wycieczce po automatach z wyimaginowanymi światami – legendarnej wyspy Avalon, w której król Artur wymyślił swój legendarny miecz Excalibur. Ale dokładniej, naszym przystankiem jest bardzo dobrze znana gra Avalon II Microgaming, kontynuacja oryginalnego – tak samo sławnego – automatu Avalon. Jednakże, podczas gdy oryginalny Avalon jest dość prosty w swoim designie i funkcjach, Avalon II to praktycznie nic.

Mianowicie, masz rozwinięte dzwony i rundy bonusowe, szanse wygrania losowych mnożników i darmowych spinów, a nawet gier typu pick-and-choose i zwijanych bębnów – a każda specjalna funkcja podkreśla aspekt legendy arturiańskiej, czy to Misty Vale, Whispering Woods, Dusky Moors, Morgan’s Keep lub sama fantastyczna wyspa Avalon.

Shangri La Slot: Raj na ziemi

Mityczne lamasery Shangri-La po raz pierwszy wspomniano i opisano w Lost Horizon, powieści Jamesa Hiltona z 1933 roku. Od tego czasu stała się ona synonimem raju na ziemi. Czy jesteś naprawdę zaskoczony, że podczas naszej podróży do wyimaginowanych światów odwiedzamy tę ziemską utopię za pośrednictwem automatu do gry Shangri La NextGen Gaming?

Oprócz tego, że jest w stanie odwiedzić wiecznie radosną wyspę, bezpiecznie schowany przed resztą świata, to, co oferuje ten automat, to możliwość zagrania wszystkich bębnów, wygrane rozproszone stają się zwielokrotnione lub uruchamianie bonusowej funkcji z darmowymi spinami, Super Darmowe Spiny i jeszcze więcej gier bonusowych z całkowitym zakładem x100!

Asgardian Stones Slot: Norse Gods Await

Witamy w Asgardzie, jednym z Dziewięciu Światów, domu Odyna, Thora i wielkich wojowników zabitych w bitwie. Podczas gdy nigdy nie będziemy naprawdę w towarzystwie nordyckich bogów, gra Netandt’s Asgardian Stones to nasza wyjątkowa okazja, aby zajrzeć do tego legendarnego królestwa i zobaczyć, jakie cuda leżą pośród nich.

Jeśli oddasz Asgardian Stones na spin lub dwa, możesz wylądować w funkcji Avalanche z eksplodującymi symbolami, Colossal Crush ze zwiększającymi się mnożnikami, a może nawet Free Spins i przez cały czas będziesz w towarzystwie gwiezdnej grafiki i designu.

Queen of Atlantis Slot: Poznaj serce oceanu

Ach, Atlantydzie. Po raz pierwszy wspomniany przez Platona Atlantis stał się inspiracją dla wielu dzieł literackich i filmowych, a do dnia dzisiejszego ludzie lubią angażować się w ożywioną dyskusję, czy kiedyś istniała Atlantyda, czy przynajmniej starali się dowiedzieć, które prawdziwe miejsce stanowiło jej inspirację.

Przez resztę naszego życia możemy debatować o naturze miasta, ale dlaczego zamiast tego zakręcić bębnami w grze Pragmatic Play w Queen of Atlantis? Z przyjemnością usłyszysz, że w tym 1024 sposobach na wygraną możesz wygrać dziesiątki darmowych spinów, super darmowych spinów, a nawet dodatkowe rundy każdego z nich. Nieźle, co?

Jungle Jim El Dorado Slot: It’s Gold Diggin ‘Time

Jak mogłeś wybrać się na fikcyjną trasę koncertową bez odwiedzania tego, co pożądane, dużo śpiewane i pisane o El Dorado? Hiszpańscy konkwistadorzy przeszukali Kolumbię i Brazylię, rozpaczliwie pragnąc miasta złota i legendarnego króla.

Niestety, El Dorado pozostaje tylko opowieścią. Mimo to, slot Jungle Jim El Dorado w Microgaming jest bardzo prawdziwy! Jako jeden z bardziej popularnych automatów Microgaming, oto, czego możesz oczekiwać od gry: Rolling Reels, które pozwalają na nowe symbole, które wciąż rosną, darmowe spiny i szlak mnożnikowy wraz ze wzrostem mnożników. Jeśli lubisz gry o średniej lub wysokiej zmienności, upewnij się, że dajesz Jungle Jim El Dorado!

Rise of Olympus Slot: Dołącz do wielkich greckich bogów

Ostatnim przystankiem tego dnia będzie mityczna góra Olimp, dom greckich bogów. Podczas gdy prawdziwa góra istnieje w prawdziwym życiu, człowiek nie był w stanie porozmawiać twarzą w twarz ze Zeusem, Hera lub Afrodytą.

Na szczęście gra Play’n GO’s Rise of Olympus powita Cię z otwartymi rękami i niesamowitą grafiką! Poza gwiezdnym wrażeniem wizualnym ten automat Play’n GO oferuje również specjalne funkcje, np. Ręka Boga, w której greccy bogowie przekształcają wygrane spinu w wygrane, Wrath of Olympus, uruchamiane, gdy miernik mocy jest w pełni naładowany, oraz Free Spins z dodatkowym ładowaniem!

Happy Trails!

Ciesz się podróżą do tych fantastycznych, wyimaginowanych światów, baw się dobrze w swoich automatach w kasynie online, powodzenia i … nie zapomnij opowiedzieć nam o swoich niezapomnianych doświadczeniach na naszym forum!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.