1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Tiki Mania od Fortune Factory Studios
tiki-mania-od-fortune-factory-studios

Tiki Mania od Fortune Factory Studios

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Automat o dużej zmienności jest dostępny wyłącznie w sieci operatorów Microgaming i jest najnowszym produktem współpracy między kasynem internetowym z wyspy Man i niezależnym twórcą gier.

Pięciobębnowy automat Tiki Mania z dziesięcioma liniami łączy w sobie kolorową grafikę, autentyczne hawajskie dźwięki bębna i ekscytujące funkcje. Akcja rozgrywa się na tropikalnej wyspie, do której uciekła piękna hawajska księżniczka Kaia, a także wielu tikich biegnących dziko i odważnych graczy, aby spróbować szczęścia.

Tiki Mania jest pełen Tiki Wilds, Nudging Multiplier Wilds, Respin i Jackpot. Czerwone Tiki Wilds uderzające w dowolne pozycje na bębnach 2 i 4 wypełniają cały bęben i tworzą dziki stos, który zapewnia respin.

Gdy funkcja Respin jest aktywna, można zobaczyć, jak po całej rolce toczą się stosy Dzikiego Mnożnika. Te mnożniki nagród do 3x. Każda wygrana podczas funkcji nagradza więcej respins.

Każde lądowanie Red Tiki na bębnach dodaje monety do pięknego garnka do zbierania znajdującego się tuż nad siatką. Każda moneta dodana do puli może aktywować funkcję Jackpot. Po aktywowaniu tej funkcji oferuje graczom szansę wygrania jednej z dwóch nagród – 50x lub 1000x ich początkowy zakład.

Symbol rozproszenia Princes Kaia

Kiedy trzy symbole rozproszone Księżniczki Kaia wylądują na rolkach, uruchamiają 10 początkowych darmowych obrotów. Każde rozproszenie, które trafi na bębny w ramach funkcji, zapewnia dodatkowy darmowy obrót. Podczas darmowych spinów krąży jeszcze większa liczba Czerwonych Tikis i Mnożących Mnożników, zwiększając szansę graczy na uruchomienie funkcji respin lub Jackpot.

Jak wspomniano wcześniej, najnowszy automat Microgaming jest teraz dostępny wyłącznie dla operatorów, którzy są częścią sieci operatora.

Komentując ich najnowsze wydanie, James Buchanan, dyrektor ds. Globalnych operacji w Microgaming, powiedział, że „ekscytujące funkcje Tiki Mania, w tym Nudging Multiplier Wilds i respins, oferują ogromny potencjał wygranej, zapewniając graczom naprawdę rozrywkę”.

Pan Buchanan pochwalił także Fortune Factory Studios za stworzenie „kolejnej energicznej i kolorowej gry na automacie”.

Szef produkcji gier w Fortune Factory Studios Phelan Sykes dodał, że „nie mogą się doczekać, aż gracze doświadczą Tiki Mania, hawajskiej drużyny oferującej ekscytującą mechanikę i kolorową grafikę oraz oferującą potencjalne ogromne nagrody”.

Microgaming po raz pierwszy ogłosił, że połączył siły z Fortune Factory Studios i że niezależne studio opracuje ekskluzywne treści dla dostawcy jesienią 2018 r.

Wdrożenie Tiki Mania nastąpiło po ubiegłorocznym debiucie Long Mu Fortunes, pięciobębnowego automatu internetowego z dziesięcioma liniami wypłaty, w którym występuje chińska matka smoków Long Mu i jej dzieci oraz zawiera szereg ekscytujących funkcji, obiecujących atrakcyjne nagrody dla gracze.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.