1. Strona główna
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Tak działa elektroniczny portfel w kasynie
Tak działa elektroniczny portfel w kasynie

Tak działa elektroniczny portfel w kasynie

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Elektroniczny portfel jest rodzajem strony trzeciej pomiędzy bankiem a kasynem. Oznacza to, że nie musisz zostawiać danych karty w samym kasynie, a jeśli grasz w wielu z nich, możesz być o wiele bezpieczniejszy, a tak samo zaoszczędzić dużo czasu.

Wszystko zaczyna się od wybrania elektronicznego portfela. Są ich olbrzymie rodzaje jak na przykład Neteller, Skrill lub Trustly. Zauważ, że najbardziej znany elektroniczny portfel, PayPal, niestety nie zawsze może być używany w kasynach.

Po znalezieniu rozwiązania należy się zarejestrować, co zajmuje tylko minutę lub dwie. Następnie wpłać pieniądze do nowego portfela za pomocą karty bankowej lub innego wariantu płatności. Po zakończeniu możesz dokonywać natychmiastowych wpłat w dowolnym kasynie w dowolnym momencie, a wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do swojego elektronicznego portfela.

Dodatkowe zabezpieczenie

Specjalnie dla tych, którzy grają dużo w różnych kasynach, bardzo ważne jest posiadanie elektronicznego portfela. Jak już wspomniano, nie musisz zostawiać danych swojej karty w wielu różnych kasynach i jeśli idziesz do mniej bezpiecznego kasyna, nie ma wielkiego ryzyko.

Ponadto elektroniczny portfel może być dobrym sposobem na odpowiedzialną grę. Jeśli wpłacasz co miesiąc, musisz grać w kasynie, wiesz, ile masz do czynienia. Możesz dowolnie przydzielać środki pomiędzy różnymi kasynami, a kiedy konto jest puste, gra kończy się w tym miesiącu.

Najpopularniejsze portfele elektroniczne

Istnieje kilka elektronicznych portfeli, które można znaleźć w większości światowych kasyn. Są to Neteller, Skrill i Trustly. Wszystkie trzy mają swoje wady i zalety. Przyjrzymy się każdemu z tych rozwiązań później.

Skrill

Skrill to popularny system płatności, założony w 2001 roku w Londynie. Prosta rejestracja i brak prowizji za depozyty bufory w bukmacherach sprawia, że jest to szczególnie wygodne i pożądane przez profesjonalnych graczy.

System płatności Skrill jest atrakcyjny dla jego rangi VIP, które zapewniają swoim właścicielom wiele przywilejów, a także usunąć wszystkie opłaty (z wyjątkiem przelewów wewnętrznych pomiędzy użytkownikami systemu).

Skrill — jest to idealne miejsce, aby utrzymać swój bankroll dzięki kluczom zabezpieczeń Skrill Security Token pieniądze będą zawsze bezpieczne.

Wady:

 • Potrzebny jest proces weryfikacji
 • W przypadku wielu kont i premii bonusowych można zapłacić 150 euro
 • Skrill Prepaid MasterCard jest dostępna tylko dla użytkowników VIP
 • Wolna usługa wsparcia

Zalety:

 • 99% bukmacherów akceptuje Skrill
 • Darmowe depozyty i płatności w BC
 • Obecność bonusów i promocji
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Własna karta Skrill Prepaid MasterCard
 • Możliwość wypłaty pieniędzy na konto bankowe i kartę VISA

Neteller

Neteller to drugi najpopularniejszy system płatności po Skrill, który jest na rynku walutowym od ponad 10 lat. Uzupełnienie karty kredytowej kosztuje 1,75% kwoty, a karty debetowe są obsługiwane bezpłatnie. Większość bukmacherów akceptuje płatności Neteller, ale sama firma nie przyjmuje klientów ze wszystkich krajów. Mieszkańcy Rosji mają prawo do korzystania z systemu płatności Neteller.

W przypadku stałych graczy istnieje program nagród VIP, który zapewnia szereg przywilejów, w tym prezenty ze specjalnego sklepu lub zwrot gotówki w wysokości 0,5% kwoty przelewu.

Wady:

 • Potrzebny jest proces weryfikacji
 • Nie wszystkie kasyna akceptują Neteller

Zalety:

 • Darmowe depozyty i płatności
 • Tanie transfery między portfelami
 • Obecność bonusów i promocji
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa

Trustly

Trustly to internetowy procesor płatności obsługujący Szwecję, Finlandię, Danię i Hiszpanię. Jeśli jesteś zarejestrowanym graczem w którymkolwiek z ponad 40 kasyn online, możesz użyć Trustly, aby dokonać wpłat na swoje konto w kasynie bezpośrednio z konta bankowego.

W przeciwieństwie do większości internetowych procesorów płatności dla branży gier online, Trustly nie jest oddzielnym kontem. Są raczej łatwe w użyciu. Pod wieloma względami jest to idealne rozwiązanie: zyskujesz poziom bezpieczeństwa i wygody, jaki zapewniają e-portfele, bez opłat, czasu oczekiwania i warunków.

Wady:

 • Działa tylko dla graczy wymienionych powyżej państw
 • Nie można używać dla wypłat

Zalety:

 • Szybka i bezpieczna do usługiwania
 • Niezawodny kanał do depozytu

Warto zauważyć, że niektóre z tych rozwiązań płatniczych mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami po wpłaceniu lub wypłaceniu pieniędzy z konta. Ponadto, niektóre kasyna mogą wykluczyć bonus za pomocą Netellera lub Skrill, więc koniecznie sprawdź to z góry.

Niemniej jednak jest więcej zalet niż wad korzystania z takich rozwiązań płatniczych. Nie tylko ułatwiają one codzienne życie, ale także znacznie bezpieczniej.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.