1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Świeży automat od Play’n GO
supernaladowany-slot-playn-go-mahjong88

Świeży automat od Play’n GO

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Mahjong 88 jest pierwszym automatem dewelopera, w którym możesz grać w siatkę 8×8 z doładowaniem, i zawiera on całą zabawę z klasycznej gry kafelkowej wraz z dreszczykiem.

Jak to wszystko działa? Cóż, Play’n Go postanowił dodać trochę nowego skrętu do gry. Zamiast umieszczać symbole kaskadowo na siatkach, jak to zwykle bywa w internetowym slocie, w zasadzie wszyscy ujawniają się tobie od razu z samej siatki! Unikalne cechy Mahjog88 nie zaczynają się i nie kończą, ponieważ gra jest pełna ekscytujących zwrotów akcji i funkcji.

Za każdym razem, gdy na siatce pojawi się nowy zestaw symboli mah-jong, układ zostanie oceniony. Symbole pojawiające się w klastrze nagrodzą cię wygraną, o ile istnieją cztery lub więcej z nich. Możesz wygrać 12 lub więcej klastrów symboli, nagradzając Cię najwyższą standardową wypłatą tego typu. Oczywiście wszystkie symbole na siatce są odpowiednie dla tematu, więc pojawiają się jako kafle mah-jong. Symbol fioletowego kwiatu mah-jong jest najbardziej opłacalnym standardowym dodatkiem do gry.

Gra w Mahjong 88 przekręci Twoją świadomość!

Jeśli podstawowego układu i rozgrywki w tym automacie nie wystarczy, aby przekonać Cię o jego atrakcyjności, być może zamiast tego zadziałają niektóre inne wbudowane funkcji. Najpierw jednak przyjrzyjmy się możliwym zakładom. Używając przycisków na dole bębnów, możesz wybierać między zakładami w wysokości 0,10 € i 100 € za turę, podczas gdy przyciski autoodtwarzania zostały również uwzględnione w grze.

Slot Play’n Go nie czułby się dobrze bez uwzględnienia dodatkowych bonusów. Na szczęście Mahjong88 ma do wyboru kilka opcji. Przede wszystkim dodano ukryte kafelki, które będą się obracać, aby zostać ujawnione jako ten sam symbol, co ten, do którego przylegają. Pomaga to w tworzeniu większych zwycięskich klastrów.

Za każdym razem, gdy wygrywasz w grze podstawowej, wypełnisz również metr, który można zobaczyć po prawej stronie siatki. Jest to miernik Fortune Frog, a po wygraniu 33 symboli zobaczysz, że funkcja jest wybierana losowo. Alternatywnie, po wygraniu 88 symboli, miernik Super Charge zapewni, że wszystkie wygrane zostaną pomnożone 5 razy.

Funkcje, które może wywołać Fortune Frog, to Croak, w którym pojedynczy symbol jest wypłacany jako rozproszenie, a Spawn, w którym pojedynczy zestaw symboli jest przekształcany w inny. Istnieje również funkcja języka, która wybiera dwie krawędzie, a symbole między nimi są przekształcane w inne. Wreszcie, funkcja Hop wybiera pojedynczy symbol, a wszystkie sąsiadujące z nim symbole zniszczają się.

Podczas gry będziesz także przechodzić przez różne pory roku. Ten sezon zmieni się losowo, a gdy to nastąpi, otrzymasz bonus, który rośnie o 10% za każdym razem, gdy przejdziesz przez jeden. Każdy sezon ma również swój własny zestaw Wilds, które mają swój własny dodatkowy bonus. Te atuty obejmują zdolność do niszczenia sąsiednich symboli, szansę przypadkowego upadku na siatkę oraz możliwość, aby symbole zmieniły się w dzikie lub zostały zniszczone z krawędzi.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.