1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Spacer w dół Golden Mile
the-glitz-and-glamour-czekaja-na-vegas-diamonds-slot

Spacer w dół Golden Mile

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Jeśli zdecydujesz się trafić w bębny, udasz się na spacer po pasie Las Vegas, gdzie można znaleźć bogactwa. Tutaj zaczyna się akcja i gdzie można wygrać fortuny. Vegas Diamonds jest pełen ekscytujących funkcji, które są dość satysfakcjonujące.

Na tych 3 bębnach i 5 liniach wygrywasz ścieżkę z Perfect Match Re-spins, Vegas Diamonds Nudge, Fortune Wheel, kilkoma mnożnikami i jedną nieuniknioną funkcją Free Spins. Fortune Wheel ma 3 różne poziomy, z których każdy jest bardziej satysfakcjonujący niż poprzedni, w związku z tym Golden Wheel może przyznać do x1000 twójego zakładu.

Urocze ulice

Podobnie jak inne automaty online zasilane przez Elk, ten także może pochwalić się wspaniałą grafiką, która wywoła oszałamiającą atmosferę w Las Vegas. Dział animacji również nie brakuje, a efekty dźwiękowe wydają się odpowiednie, nawet jeśli mogą się powtarzać.

Gra została zaprojektowana w HTML5 na urządzenia mobilne, ale nie oznacza to, że nie będzie można jej odtworzyć na komputerze. Aby uruchomić komputer, będąc na urządzeniu mobilnym, będziesz mógł grać w tryb pionowy lub poziomy w zależności od swoich preferencji.

Pod względem mechaniki gier, Ełk pozostał wierny swoim strategiom bukmacherskim. Jest ich 4: Optimizer, Leveler, Booster i Jumper. Możesz wybrać jedną z nich, która najlepiej pasuje do twoich potrzeb, lub możesz po prostu ustawić zakłady na bieżąco, ręcznie.

RTP z Vegas Diamonds jest ustawiony na 96%, ale gra jest dość niestabilna, więc uzbrój się w cierpliwość, ponieważ na pewno może być potrzebna, jeśli chodzi o wygrane w tej grze. Jednak nie pozwól, aby cię to zniechęciło, daj mu szansę i daj nam znać, co myślisz.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.