1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ponowne wprowadzenie legendy
playn-go-uruchamia-nowe-gniazdo-rich-wilde

Ponowne wprowadzenie legendy

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Legendarny bohater w stylu Bonda, Rich Wilde, wraca do świata online slotów. Dzięki genialnym umysłóm w Play’n GO, wielokrotnie nagradzanego dewelopera, gra Rich Wilde and the Tome of Madness z udziałem ulubionego bohatera każdego ma wiele przygód na bębnach. Postać i gra są oparte na popularnej fikcyjnej książce amerykańskiego autora H. P. Lovecrafta. To świat pełen super przygody, i to się kręci wokół imienia Cthulu Mythos. Pod koniec gry musisz koniecznie odblokować i ujawnić wszystkie najbardziej dobrze schowane tajemnicy osławionego kultu Cthulu, a Rich Wilde jest po prostu postacią do wykonania tego działania.

Rich Wilde, oczywiście, człowiek i badacz, którego nie trzeba przedstawiać. To nie pierwszy raz, kiedy Rich robi obroty na bębnach. Wcześniej pojawiał się w Pearls of India, Book of Dead i tak samo w Aztec Idols. Ci, którzy są zaznajomieni z jego stylem, wiedzą, że niesławny Rich Wilde nie zatrzyma się przed niczym, aby zapewnić maksymalną zdobycz. 9 linii wypłat i kaskadowa siatka 5×5 staje się specjalnym placem zabaw naszego bohatera w najnowszym automacie Play’n GO. Mimo, że Rich Wilde and Tome of Madness mają wysoką zmienność, deweloper zaproponował zdrowotne, co jest trochę czegoś i wiele przygód, które będą u wszystkich. Gra jest interaktywna i naprawdę atrakcyjna i spodoba się tym, którzy są zaznajomieni z automatami do gier, jak i nowym graczom.

Pewna prawdziwa magia

Ale oprócz legendy o tym, że sama postać Richa Wilde’a i to szaleństwo ma wiele specjalnych funkcji bonusowych. Każda kombinacja znaków jest wygraną, a każda wygrana zostanie dodana do specjalnej listy bonusowej. Kiedy to się wypełni, zostaną odblokowane jeszcze bardziej szalone i wspaniałe bonusy i wygrane.

W tej grze jest naprawdę magiczną istotą wielokrotnie nagradzanego gigantycznego spersonalizowanego rozwoju. To wszystko jest o tym, że gra oferue szeroki wachlarz funkcji specjalnych w taki sposób, że jest przyjemne dla tych, którzy grają regularnie (wystarczy tylko się zarejestrować) i dla tych, którzy nie znają tak dobrze światu online slotów magii. Krótko mówiąc, to jest prawdziwa magia w stylul Play’n GO.

Jesteś gotowy do magicznego doświadczenia na automacie online? Graj w najlepszym kanadyjskim kasynie już teraz.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.