1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Playson uzyskał certyfikat w Szwecji
playson-sa-teraz-w-pelni-zgodne-i-certyfikowane-na-szwedzkim-rynku

Playson uzyskał certyfikat w Szwecji

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

To jest wiadomość, na którą czekaliście, teraz Playson z radością je ogłasza. Po ciężkiej pracy ich zawartość do gier, firma jest teraz w pełni zgodna i certyfikowana w kasynach internetowych na rynku szwedzkim. Dowód, że ciężka praca i poświęcenie naprawdę się opłacają.

Dostawca oprogramowania faktycznie certyfikował swoje najpopularniejsze gry, które obecnie obejmują Book of Gold: Double Chance Slot, Wild Warriors Slot i Rise of Egypt Slot.

Playson jest teraz w pełni zgodny i certyfikowany na rynku szwedzkim. Firma dostarcza setki automatów i gier online, a teraz jeszcze wykazała swoje zaangażowanie na rynku regulowanym.

Mają też niektóre ze swoich najlepszych tytułów, takie jak seria Timeless Fruit Slots, które są udostępniane operatorom od czasu wprowadzenia regulowanego hazardu w Szwecji.

Popularny od samego początku

Od momentu wydania gry przez Playson nadal są popularne na terytorium, a teraz pomyślnie przeszli audyt bezpieczeństwa. Nastąpiło to po rygorystycznym procesie testowym obejmującym działy inżynierii, integracji i produktów.

Spowodowało to, że twórca automatu do gry spełnia teraz wymagania określone przez Gambling Authority (Spelimspektionen) w rozdziale 4, rozdziale 5 i rozdziale 6 LIFS 2018.8. Oprócz tego ich najnowsza aprobata pokazuje także solidne podejście dostawcy do zgodności i długoterminowe zaangażowanie w działalność na rynkach regulowanych.

Playson są zachwyceni!

Oczywiście cały ich zespół jest zachwycony wiadomościami, a Liubomyr Bedratiuk, który jest kierownikiem ds. Zgodności w Playson, powiedział: „Szwecja jest dla nas ważnym rynkiem, a zapewnienie pełnej zgodności naszej oferty jest ważnym krokiem dla firmy”.

Dodał także: „Jako zwinny dostawca mamy silną infrastrukturę, która może szybko reagować na zmiany regulacyjne. Jesteśmy w pełni zaangażowani w pracę na rynkach regulowanych i liczymy na umocnienie naszej obecności w Szwecji w nadchodzących miesiącach. ”

Gratulacje dla tego programisty i nie zapomnij sprawdzić naszej listy kasyn Playson, aby zobaczyć, które Ci się podobają.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.