1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Owocne innowacje i tradycje od Playson
owocne-innowacje-i-tradycje-od-playson

Owocne innowacje i tradycje od Playson

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Playson wydaje nowszą Super Burning Wins: Respin. Wraz z debiutem swojej ekskluzywnej kolekcji, Super Burning Wins, dostawca nieustannie pokazuje swoje zaangażowanie w klasykę.

Czy jesteś jednym z tych miłośników klasycznych automatów? Więc ta wiadomość cię rozweseli! Playson, pionier branży iGaming, oferuje kolejny ogromny automat z klasycznym motywem. Dzięki wszystkim kolorowym cyfrom i owocowym symbolom na rolkach na pewno poczujesz się jak w domu.

Niedawno sprzedawca wyrobił sobie markę dzięki dominującej na rynku ofercie automatów do gier. Na przykład gracze lubili Book of Gold: Symbol Choice, Vikings Fortune: Hold and Win oraz Solar Queen z portfolio premium Playson.

Pomimo tego, że większość graczy uważa, że jest to tylko klasyczny tytuł z tymi samymi symbolami i funkcjami, jest wręcz przeciwnie. Przede wszystkim jest to gra o średniej zmienności z 96% współczynnikiem RTP. Co więcej, możesz uzyskać wypłatę x1500 swojej stawki.

Jako doskonały przykład klasycznych automatów do gry Super Burning Wins: Respin ma trzy bębny, trzy rzędy i pięć linii wypłat. Jeśli uda ci się zebrać Czerwone Siódemki, możesz zdobyć nagrodę o najwyższej stawce.

Oprócz nagrody możesz uzyskać specjalną funkcję, jaką jest mechanika Respin Secondary. Następnie możesz ciągle zbierać owoce. Aby skorzystać z tej hojnej funkcji, musisz wypełnić dwa bębny identycznymi owocami. Jednak musi to się zdarzyć w przypadku obrotów bez wygranej. Następnie bębny zostają zablokowane, a trzeci sam się reaguje. Na koniec możesz uzyskać podwójny mnożnik lub inny respin.

Po debiucie szef działu produktów w Playson, Vsevolod Lapln, powiedział kilka rzeczy po wydaniu Super Burning Wins: Respin. Jest prawie pewien, że ten tytuł jest ekscytujący, który zapewni Ci emocje z serii Timeless Fruit Slots. Poza tym, powiedział: Respinacja drugiej szansy zapewni im cieszenie się tymi satysfakcjonującymi zwycięstwami. Zakończył swoje słowa, mówiąc, że Playson jest przekonany, że Super Burning Wins: Respin idealnie pasuje do jego najnowszego portfolio.

Krótki opis Playson

Playson jest jednym z najpopularniejszych dostawców gier w branży kasyn online. Dziś firma dostarcza najnowocześniejsze treści na największe rynki iGaming, takie jak Włochy, Malta, Hiszpania, Wielka Brytania i Szwecja. Ponadto, jako międzynarodowa firma, Playson jest obecny na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii, Grecji i na Malcie.

Dzięki ponad 60 grom omnichannel i pierwszorzędnym narzędziom promocyjnym sprzedawca zapewnia jakość bezpośrednio na ekranie. Dziś możesz to osiągnąć za pomocą kilku dotknięć smartfona.

Oprócz najwyższej klasy automatów do gry, Playson oferuje różne rodzaje blackjacka i ruletki. Jeśli jednak jesteś graczem, który szuka ekscytującej przygody, możesz sprawdzić polecane gry jednym kliknięciem. Wśród nich można znaleźć gry o różnych motywach i ciekawych funkcjach, dokładnie według Twojego gustu.

Werdykt

Jeśli jesteś klasycznym kochankiem, ale chcesz wprowadzić kilka ekscytujących zmian, Super Burning Wins: Respin zdecydowanie zasługuje na szansę. Dzięki pięknym wzorom, uroczym symbolom i dodatkowym funkcjom gra wyróżnia się większą radością. W tej chwili możesz cieszyć się tą piękną grą, odwiedzając swoje ulubione kasyna Playson.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.