1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy wymiar Starożytnego Egiptu w grze slotowej
nowy-wymiar-starozytnego-egiptu-w-grze-slotowej

Nowy wymiar Starożytnego Egiptu w grze slotowej

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Sloty na temat Starożytnego Egiptu. Albo nienawidzisz ich, bo to jest absolutnie wszędzie tam, gdzie odwracasz się, albo jesteś tak tkwi w ukrytym bóstwa, że raczej nie będzie w stanie trzymać się jakiegokolwiek innego tematu bardzo długo, zanim wrócić do całej magii, którą może zaoferować starożytna cywilizacja. W każdym razie, można dać szansę nowemu slotu od Netent – Mercy of the Gods, zanim całkowicie odrzucić ideę, że coś nowego nie może wyjść z ziemi mistycznych piramid. Jeszcze przed tym, jak nowy slot został wydany, deweloper powiedział dość dużo o tym, co miało się wydarzyć. Gra będzie zawierać 5×3 siatki i ma 20 linii wypłat. To było jak zwykle w rzeczach od NetEnt do tego momentu. Jak i fakt, że RTP został potwierdzony nie za niechlujnym 96,64%, że dobrze, jak idą współczynniki wygranej/przegranej w domu/gracza.

Ale poczekaj, jest więcej

W nowej grze też powinny być bezpłatne obroty rundy bonusowej, pokazał teaser gry , z 3 symbole scatter w dowolnym miejscu na bębnach, budujących urok. To właśnie w tym momencie NetEnt” podniósł grę”, że tak powiem, bo miłosierdzie Bogów będzie mieć bardzo specjalny rozszerzenie Wild, który pojawi się w rundzie, rozszerzony, aby pokryć pasmo od przedniego do tylnego końca. I jakby tego było mało, rozszerzające się Wild Magic mogło pojawić się w trakcie podstawowej gry. Lądowanie dzikiego symbolu na istniejący symbol wild na każdym bębnie uzyskuje się najlepszą podwójny akt. Wadą jest to, że przedpremierowy przegląd gry, przypomniał czytelnikowi o innym znanym miejscu, a mianowicie Divine Fortune. Dyrektor NetEnt Games, Brian Upton, później zachowywał się tak, jakby wszystko to było celowo, oczywiście, po tym, jak okazało się, że Penny spadł, a doświadczonych naskoczyłam. Upton próbował wbić wahadło, mówiąc, że deweloper nadzieję odtworzyć bardzo udane mechanizmy Boskiej powodzenia, w tym przypadku sukces był względnej pomysłem.

Gotowy zakręcić?

W ogóle, automat dobrze jest porównywany od pierwszopoczątkowej informacji. I trzeba powiedzieć, że fani the Ways of Isis i jego wesołej grupy pobożnych przyjaciół, z całą pewnością nie spróbują wyjść z ich gier otworów w najbliższym czasie.

Rzeczywiście, w końcu nie w tym czy jest pomyślny rozwój slotów?

To jest twój szczęśliwy dzień? Zagraj w najlepsze sloty online i dowiedz się!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.