1. Strona główna
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Nowy automat do gier Scruffy Duck od NetEnt
nowe-wideo-slot-przez-netent-scruffy-duck

Nowy automat do gier Scruffy Duck od NetEnt

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

 

Usługodawca trzyma się zapomnianych opowieści i zdecydowanie chce przywrócić je do życia. Automat do gier Scruffy Duck – nowa gra od znanego na całym świecie dostawcy NetEnt. O co chodzi z tym slotem?

Scruffy Duck od NetEnt – recenzja na automat do gier hazardowych

Przygotuj się na falę zabawy i radości z ekscytującymi i potężnymi funkcjami zarówno w grze zwykłej, jak i w wersji demonstracyjnej. Ta gra to świetna okazja, aby się zrelaksować, a Twoja wygrana z pewnością Ci zaimponuje.

Z 25 ustalonymi liniami wygrywającymi, graczy nie będą musieli się martwić o błahostki ze skomplikowanymi opcjami zakładów. W rzeczywistości jedyną rzeczą, którą gracze mogą przełączać, jest wielkość wartości monety i poziom zakładu, oferujący zakres zakładów od minimum 0.25 do maksymalnie 250 kredytów.

Informacja ogólna:

 • Typ bębna: Spinning Reels
 • Betlines: 25
 • Bębny: 5
 • Poziomy zakładów: od 1 do 10
 • Wartości monety: 0,01 – 0,02 – 0,05 – 0,1 – 0,2 – 0,5 – 1 EUR
 • Minimalny możliwy zakład: 0,25 EUR
 • Maksymalny możliwy zakład: 250 EUR
 • Maksymalna możliwa wygrana: 4000 EUR lub 4000 monet na jednej linii zakładu

Funkcje automatu do gier Scruffy Duck

Scruffy Duck to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat wideo o 25 liniach. Są symbole Wild i Scatter. Scatter oferuje darmowe spiny — fantastyczna okazja! Automat do gier Scruffy Duck ma wersję mobilną, czyli możesz grać gdziekolwiek i kiedykolwiek przez komórkę. Możesz również najpierw spróbować zagrać w wersję demonstracyjną, aby upewnić się, że chcesz grać na prawdziwe pieniądze. Obu wersję są jednakowe, tylko że w wersji demonstracyjnej nie da się wygrać kasę. No, niestety.

Najbardziej urzekającą częścią automatu jest gra premiowa Darmowe Spiny (Free Spins). Darmowe spiny są aktywowane, gdy 3 symbole Scatter lądują w dowolnym miejscu na bębnach 3, 4 i 5. Istnieje pięć różnych funkcji, które gracze mogą aktywować losowo, wybierając dowolną z kaczek podczas rundy darmowych spinów.

Są dostępne takie funkcje:

 1. Mnożnik
 2. Funkcja usuwania symboli
 3. Colossal Wild
 4. Losowe Wilds
 5. Double Feature

Funkcja Mnożnik oferuje 15 darmowych spinów, a wszystkie wygrane zostanie automatycznie pomnożone przez 3.

Kombinacje i wypłaty

 • Cztery kaczki, jedna bardziej kolorowa niż druga, budują kombinacje od 10 do 400 monet.
 • Symbol Free Spins spada na ostatnie trzy bębny i aktywuje spin nagród.
 • Dzikie kaczątko może spaść na dowolną szpulę i pomyślnie ukończyć tę kombinację.
 • Tworzenie wygranych do wystąpienia tylko w pierwszej kolumnie i tych samych symboli na linii powinno wynosić od trzech do pięciu.

Interfejs automatu do gier Scruffy Duck od NetEnt

Niebieska powierzchnia stawu, kręgi, które rozchodzą się wzdłuż wody, trzciny i żaby siedzące na liliach wodnych, wyglądają tak malowniczo, że naprawdę chcesz być w środku wydarzeń. I masz taką szansę! Rozpocznij obracanie bębnów i pod wesołą muzyką, stawiaj zakłady od 0.25 do 250 monet w Scruffy Duck od NetEnt.

Przed rozpoczęciem darmowych spinów znajdziesz fascynujący i zapierający dech w piersiach widok. Wygląda to tak realnie, mamy nadzieję, że to oszacujesz! Kaczki chowają się pod wodą, pozostawiając tylko ogony na powierzchni i musisz wybrać jedną z nich. Och, to takie zabawne, chyba nie? W ten sposób odbędzie się wybór nagród. Za pomocą przycisków na panelu sterowania można kontrolować wielkość zakładów, monitorować bieżące saldo i rozpocząć automatyczną grę.

Zanurz się w kilku wielkich zwycięstwach w tym funkcjonalnym automacie z oprogramowaniem NetEnt. Scruffy Duck może nie być najniebezpieczniejszym automatem do gry online – wszystko odbywa się w lokalnym stawie, ale z pewnością zachwyci się wieloma bonusowymi elementami, oferując darmowe spiny z rozwijającymi się dzikimi zwierzętami i wiele innych ciekawych funkcji.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.