Błędy początkujących graczy zakładów online

Bez popełniania błędów nigdy nie zostaniesz dobrym graczem zakładów bukmacherskich, jednakże niektóre błędy można pominąć, gdy masz odpowiednią wiedzę na temat zakładów bukmacherskich. Na co więc uważać, aby się na tym nie potknąć? O tym już za chwilę!

Błędy początkujących graczy zakładów online

,,Tym razem się odegram!”

Gra emocjami zwykle prowadzi do kolejnych przegranych. Niestety, aby wymanewrować bukmachera, zawsze trzeba panować nad swoimi emocjami, bo granie pod wpływem emocji niewiele da. Dobry gracz w zakładach sportowych zawsze stara się traktować porażkę jako normalną część obstawiania – następnie próbuje przeanalizować, co poszło nie tak, a następnie po uspokojeniu postawić ponownie. Więc pamiętaj o tym – nie graj!

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Typowanie kilku sportów naraz

Na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać niewłaściwym zachowaniem, ale z drugiej strony musimy wziąć pod uwagę, że gdy stawiasz na sport, którego nie znasz, ryzykujesz własne utrata. Nie jest to zbyt mądre podejście, ponieważ błąd ten można łatwo naprawić, obstawiając jednocześnie tylko jeden sport. Oczywiście nie każdemu podoba się ta sytuacja, dlatego oprócz utraty pieniędzy możemy też skorzystać z innych sposobów na obstawianie. To trochę różni się od obstawiania, ponieważ nie musimy wydawać pieniędzy, bo typowanie zakładów bukmacherskich polega mniej więcej na tym, że wystarczy, że znajdziesz zakład, który ci się z jakiegoś powodu spodobał, następnie dokonasz typowej dla siebie analizy oraz wybierzesz wynik, który normalnie byś postawił, ale tego nie zrobisz – po prostu zapiszesz sobie wynik gdzieś w notesie I poczekasz na rozstrzygnięcie zakładu.

Brak określonej kwoty na obstawianie

Brak stałego budżetu na zakłady to kolejny poważny błąd w twojej strategii obstawiania zakładów sportowych. Oczywiście w oczach człowieka zawsze stawia na jeden lub dwa typy, to wszystko. Ale z drugiej strony warto wspomnieć, że zakłady sportowe są fascynujące, więc wydobycie środków z domowego budżetu może stać się problemem. Dlatego najlepiej ustawić budżet – na przykład 5% swojego miesięcznego dochodu. Kwota ta nie zaszkodzi Twoim finansom, możesz też stawiać ciekawe zakłady. Pamiętaj, jeśli wykorzystałeś cały budżet, najlepiej zaczekać do następnego miesiąca przed obstawieniem zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie – dla ,,zabawy”

Oczywiście nikt nie zabroni Ci stawiać zakładów u legalnego bukmachera, ale obstawianie bez wcześniejszego przygotowania jest często błędem popełnianym przez wielu graczy. Dlatego zdecydowanie lepiej odpuścić sobie grę, bo w takim przypadku możemy nie wygrać bukmachera. Zdecydowanie lepiej już w takim wypadku jest na przykład postawić los na loterii, albo po prostu typować wynik, zamiast go obstawiać. W ten sposób również możesz się dobrze bawić, jednocześnie nie tracąc swoich środków. Naturalnie tylko od ciebie zależy to, czy zdecydujesz się to zrobić, czy też nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button