1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Spanish 21 Blackjack
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Spanish 21 Blackjack

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

Niestandardowe talie są w nim używane, niektóre kombinacje kart są opłacane za zawyżone kursy, a inne aspekty zasad zaskakują każdego, kto pierwszy raz spotka się z hiszpańskim blackjackiem. Gra jest rozgrywana przez osiem talii po czterdzieści osiem kart (standardowe talie bez czterech dziesiątek). Tylko jedno pudełko może grać, obstawiając w przedziale od jednego do dwóchset dolarów. Główne cele i zasady gry pokrywają się z charakterystycznymi dla większości odmian blackjacka.

Tematyka gry

Tak jak powinno być, gra toczy się na tle wirtualnego stołu, na którym krupier i gracz siadają. Dzięki wysokiej jakości grafice gra wydaje się bardzo realistyczna. Animacja pozwala uczestnikowi poczuć się na prawdziwym stole do gry, na którym zastosowano specjalne oznaczenie i umieścić żetony. Oprócz tego gra towarzyszy standardowym efektom dźwiękowym, a także głosowi prowadzącemu, który głosi każde działanie i rezultat tej akcji.

Grafika

Panel sterowania gry zawiera kilka przycisków funkcyjnych, które zapewniają wygodne zarządzanie rozgrywką. To z badania kluczy i należy rozpocząć znajomość tego typu blackjacka. Pierwszą rzeczą, którą musisz określić odpowiedni rozmiar zakładu, za pomocą przycisków “+” i “-“. Z maksymalną stawką zakładu, użytkownik jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby uzyskać przyzwoitą wygraną. Po ustaleniu stawki możesz przystąpić do dostawy kart. Aby to zrobić, kliknij ofertę klucza. Następnie rozdający i sam uczestnik otrzymają po dwie karty. Możesz dodać jedną lub więcej kart za pomocą funkcji trafienia. Gracz może podwoić stawkę podczas gry, a tym samym wybrać dodatkową jedną dodatkową kartę. Aby to zrobić, kliknij podwójny przycisk. Jedną z unikalnych cech, które są dostępne dla uczestnika w tej grze, jest sarrender, którego istotą jest zakończenie procesu gry z wyprzedzeniem, biorąc połowę zakładu. Nie każdy wirtualny blackjack ma tę opcję, więc ta gra jest uważana za bardzo użyteczną.

Bonusy

Po wejściu do gry odbierz kod bonusowy, a póżniej sprawdź oferty z różnymi innymi bonusami, jak na przykład, bonus depozytowy. W Spanish 21 możesz znaleźć ogromny wybór gier bonusowych.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach
 2. Licencja Curacao
 3. Natychmiastowa gra

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Mały limit wypłat

Podobne gry

Spanish 21 jest uważany za jeden z najlepszych utworów od firmy Microgaming. Gra posiada wysokiej jakości grafikę, która pozwala graczowi doświadczyć wrażenia prawdziwej gry przy stole do gry. Standardowa ścieżka dźwiękowa jest relaksująca, a duże wskaźniki wypłat dają nadzieję na wysoki poziom wynagrodzenia w przypadku różnej liczby punktów.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.