1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Roulette Pro
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Roulette Pro

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: GamesOS/CTXM
RTP: 97.3
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

Oczywiście, większość wysiłków firmy przeznacza na produkcję automatów do gry, ale wciąż ma wiele zasobów do tworzenia gier takich jak rulety. Ten producent wypuścił wiele odmian tego hazardu, wśród których bardzo popularna jest ruletka Roulette Pro. Tego typu gra zdobyła entuzjastów ekscytacji w ubiegłym stuleciu, kiedy wyspecjalizowane zakłady, w których można było uprawiać hazard, stały się aktywne. Należy jednak zauważyć, że w niektórych krajach ta gra stała się popularna sztucznie, ponieważ ludzie nie mogli zrozumieć, jakie było jej użycie i zainteresowanie. Współczesnego świata podniecenia nie można sobie wyobrazić bez ruletki, która naprawdę wygrała zainteresowanie graczy swoją różnorodnością, fascynacją i dostępnością dla wszystkich, którzy chcą grać.

Tematyka gry

Podstawą procesu gry w ruletce jest przewidywanie wygranych stawek i odpowiednio obstawianie ich. Ale ponieważ nie ma tu jednego rodzaju zakładu, gracz musi koniecznie zapoznać się ze wszystkimi jego cechami, aby wiedzieć, jakie stawki są płacone częściej i najbardziej. I tak, pierwsza kategoria zakładów jest reprezentowana przez kilka typów. Najlepiej zapłaconą uważa się za zakład na jeden numer pola gry, który w wyniku sukcesu może przynieść graczowi wypłatę, zwiększoną o 35 razy w stosunku do tego, co obstawi. Następnie użytkownik ma możliwość jednoczesnego wprowadzenia dwóch liczb, za które nie przekroczy 17 ogólnych stawek. Kolejne typy zakładów są na 3 i 4 numery w tym samym czasie, co znacznie zmniejsza końcową płatność w przypadku zwycięstwa, ale oferuje wyższy procent wygranych niż pierwsze dwie stawki. Ponadto, gracz ma możliwość jednoczesnego ustawienia na 6 liczbach, można również użyć bardziej ogólnych wskaźników, które obejmują dziesiątki / kolumny, duże i małe liczby, parzyste / nieparzyste, czerwone / czarne. Pierwszy z wymienionych typów zakładów obiecuje graczowi podwojenie w porównaniu z ustaloną kwotą, a cała reszta w przypadku zwycięstwa po prostu zwraca użytkownikowi rozmiar swojego zakładu.

Grafika

Producent wybrał nie do końca standardową grafikę swojej ruletki online, ponieważ zazwyczaj w tej grze używa się zielonego koloru na wykresie, a tu dominuje niebieski odcień. W pozostałej części ruletka online jest podobna do swoich prawdziwych poprzedników: ma specjalny stół do gry z zaznaczonym polem gry dla zakładów, obrotowe koło, zestaw żetonów o różnych nominałach. Oczywiście gra wykorzystuje animacje, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej realistyczna i przyjemniejsza dla gracza. Ogólnie rzecz biorąc, styl ruletki nie obywa się bez akompaniamentu muzycznego, co zapewnia użytkownikowi korzystną rozgrywkę.

Bonusy

Jest możliwość zdobycia bonusu powitalnego, od meczu, bonusu od drugiego depozytu, a również dzięki specjalnemu kodu bonusowemu. Gra nie ma jackpota akumulacyjnego.

Zalety

 1. Zrozumiały interfejs i grafika
 2. Możliwość wypłaty w euro i us dollar
 3. Są kilka rodzajów zakładów

Wady

 • Pamiętaj, że nie można przewidzieć wygrane w ruletce
 • Nie ma jackpotu

Podobne gry

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Cię, że Roulette Pro to jedna z najlepszych ruletek prezentowanych w nowoczesnych kasynach online. Jest to doskonała wersja europejskiej ruletki z możliwością tworzenia różnorodnych zakładów, do studiowania statystyk i wielu innych zalet.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.