1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Blackjack Professional Series Standard Limit
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Blackjack Professional Series Standard Limit

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

W tej grze karcianej celem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów, nie przekraczając 21. Jeśli chcesz, możesz użyć 3 pól naraz i zagrasz dla trzech graczy przeciwko jednemu wirtualnemu przeciwnikowi. Przed rozpoczęciem gry musisz określić wielkość zakładu. Zakłady są ustawione na żetony o określonej wartości. Jeśli chcesz grać na minimalnych limitach, minimalny zakład to 0,1 euro, a maksymalny – 5 euro za pudełko. Grając na średnich stawkach: minimum – 1 euro, maksymalnie – 120 euro za pudełko. Na najwyższych poziomach minimalna to 25, maksymalna to 500 euro.

Tematyka gry

Przede wszystkim, po rozpoczęciu gry, powinieneś wybrać limit zakładów, na które chcesz pozwolić sobie na grę. W dolnej części okna na brązowym tle można aktywować żądany tryb, wybierając opcję Niska rolka, Standard lub Wysoka rolka. Od poprzedniego wyboru zależy od nominału żetonów, które znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu. Przy stawkach minimalnych są to żetony o wartości 0,1, 0,5 i 1 euro, które pozwalają na ustalenie maksymalnej kwoty za pudełko – 5 euro, a za wszystkie 3 – 15 euro. Po wybraniu nazwy żetonów kliknij żądaną liczbę razy, aby utworzyć wymaganą ilość. Możesz usunąć błędnie odsłonięte obiekty za pomocą specjalnego białego chipa z czerwonym krzyżem. Po zakończeniu zakładu karty rozpoczynają się od naciśnięcia przycisku Rozdaj. Jeśli Ty lub Twój przeciwnik nie ma Blackjacka, gra trwa. Zostaniesz poproszony o zatrzymanie się, wybierając przycisk Stojak, lub aby wziąć kolejną kartę, aktywując Hit. Podczas rozdania może pojawić się przycisk Podwójny, dający możliwość podwojenia gry przy zdobywaniu 9-11 punktów, lub Podziel, z udanym rzutem dwóch kart o tej samej wartości.

Grafika

Pierwszą rzeczą, która wygląda na początku, są trzy pola zakładów i nazwa gry, napisana pośrodku stołu zielonym suknem. Na górze wyświetlane są żetony, maksymalne i minimalne stawki zakładów oraz logo producenta. W dolnej połowie okna znajduje się kilka przycisków do bezpośredniego sterowania grą, a także kilka dodatkowych, które są odpowiedzialne za osobiste ustawienia wyświetlacza, dźwięk i wybór opcji gry – przy maksymalnych, średnich lub niskich limitach. Podczas licytacji brzmi melodia relaksująca, dzięki czemu można uzyskać nie tylko nagrodę, ale także przyjemne emocje z gry.

Bonusy

Gra przewiduje kod bonusowy oraz różne inne opcje, takie jak bonus od trzeciego depozytu, bonus bez depozytu, a inne.

Zalety

 1. Możliwość rozliczenie w różnych walutach
 2. Można odtworzyć w kasynie mobilnym
 3. Dużo możliwości zagrania

Wady

 • Gra jest łatwa, ale jednak sprawdź zasady przed rozpoczęciem
 • Nie przewiduje jackpotu

Podobne gry

Gra karciana Double Xposure BlackJack spodoba się wszystkim, bez wyjątku fanom maszyn online i gier karcianych. W przeciwieństwie do zwykłego blackjacka, tutaj jest nieco zmieniona kolejność punktowania, obecność funkcji podziału i podwojenia, a także możliwość gry w imieniu trzech graczy jednocześnie przeciwko jednemu wspólnemu przeciwnikowi. Wielkość zakładów jest więcej niż demokratyczna, pozwala grać zarówno za 1 euro, jak i za 500 z maksymalnymi możliwymi limitami. Kolorowy interfejs i doskonała animacja podczas dystrybucji kart sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej realistyczna i atrakcyjna. Mamy nadzieję, że otrzymasz wyłącznie BlackJack, udaną grę!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.