1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Premier Blackjack High Streak Gold
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Premier Blackjack High Streak Gold

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

Kiedyś wśród miłośników ekscytacji popularna była taka gra jak “dwadzieścia jeden”. Regułą było, że jeden z uczestników musiał zebrać karty o takich wartościach nominalnych, które pozwoliłyby sumować łączną kwotę do 21 punktów. Teraz gra nazywa się “blackjack” i różni się od zasad jej protoplasty. Istotą nowej gry jest nie tylko zebranie 21 punktów, ale także pokonanie krupiera i nie przekraczanie określonych punktów. Różne typy blackjacka przytłaczają wirtualną przestrzeń, ale najbardziej znanym przedstawicielem jest Microgaming, który wypuścił grę o nazwie Premier Blackjack High Streak Gold, która stała się popularna wśród użytkowników.

Tematyka gry

Blackjack jest jedną z najprostszych i najpopularniejszych gier karcianych. Opisany symulator ma niewielkie różnice w stosunku do gry podstawowej, więc jej reguły są bardzo podobne. Gra rozgrywana jest standardową talią. Musisz zdobyć więcej punktów niż rozdający. Pierwsza transakcja dotyczy dwóch kart. U sprzedawcy widać tylko jedną, druga leży twarzą w dół. Wygrywa ten, który ma sumę zdobytych punktów, będzie wyższy. Za wszystkie zdjęcia uważa się 10 punktów, a as – 11. Karty z numerami mają na sobie to samo oznaczenie. Jak widać, gra jest bardzo prosta, nie oczekuje się wiedzy. Uruchom symulator Premier Blackjack High Streak Gold i spróbuj szczęścia, na pewno Ci się uda. Zalecamy liczyć karty, wtedy będziesz miał więcej szans przeciwko krupierowi. To nie jest ruletka, ale najprostsza gra analityczna.

Grafika

Jasne kolory gry w stylu prawdziwych stołów do gier obecnych w kasynie dadzą poczucie, że użytkownik znajduje się w pokoju gier. Różnorodna grafika, efekt animacji, a także fascynujący akompaniament muzyczny pozwalają zanurzyć się w grze i stać się prawdziwym fanem gier karcianych.

Jak każda inna gra, ta ma określone etapy, które użytkownik musi przejść, aby pomyślnie ukończyć tę grę. Pierwszą rzeczą, którą gracz musi dokładnie przeczytać informacje, które są przedstawione w sekcji reguł tabeli. Tam uczestnik znajdzie podstawowe zasady rozgrywki, a także będzie w stanie zbadać wielkość potencjalnych płatności w przypadku wygranej.

Bonusy

Zanim wejdziesz do gry sprawdź niesamowitą ofertę bonusową albo spróbować w wersji demo. Możesz zaczęć od darmowej gry bonusowej. Nie znajdziesz tutaj jackpotu.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach
 2. Bardzo przyjemna grafika
 3. Gra się otwiera na dowolnym urządzeniu

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Sprawdź dobrze zasady gry, zanim rozpoczniesz

Podobne gry

“High Blackjack” to gra, w której standardowe typy zakładów i jedna dodatkowa gra. Ostatnia opcja zakładu pozwala uczestnikowi zwiększyć kwotę wygranych 10 razy bardziej, jak to możliwe, bez zmiany wartości układu gry. Oprócz dość dużych wygranych i świetnych okazji do ich zdobycia, gracz również będzie cieszyć się wysokiej jakości i wygodnym interfejsem gry.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.