1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. European Blackjack Gold
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

European Blackjack Gold

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

Każdy miłośnik ekscytacji może się pochwalić, że zna zasady gry i może w ten sposób zarobić sporo. Doskonały i opłacalny typ blackjacka to stworzenie producenta o światowej nazwie Microgaming. Twórcy stworzyli naprawdę interesującą wersję gry o nazwie “European Blackjack Gold”. Jest to darmowy blackjack online od firmy Microgaming. Grają w nim dwa standardowe jokery bez europejskich zasad. Zakłady mogą być składane na jedną do pięciu skrzyń.

Tematyka gry

Pole gry jest przedstawione w postaci zielonego stołu hazardowego, za którym znajduje się uczestnik i rozdający. Zielony kolor grafiki jest uważany za tradycyjny dla tego typu blackjacka, przypominający podróż do prawdziwego kasyna. Specjalne oznaczenia na stole, zgrabnie ułożone żetony, a także talia kart to nie tylko elementy gry, ale również uzupełniają styl gry swoją obecnością. Ponadto rozgrywce towarzyszy doskonała muzyka, która relaksuje użytkownika i przygotowuje go do owocnej i ekscytującej gry.

Grafika

Aby wygrać w tym blackjacku, uczestnik musi dokładnie zrozumieć swoje zasady. Istotą gry jest pokonanie przeciwnika, tworząc 21 punktów lub nawet mniej. Aby to zrobić, gracz musi znać wartość każdej karty w talii. Tak więc, arkusze o wartości nominalnej 2-9 niosą figurę, która jest pokazana na mapie. “Dziesięć”, “Jack”, “Królowa” i “Król” gwarantują 10 punktów za ich wygląd. Ale as oznacza jednostkę i jedenaście punktów naraz, które zmieniają się w zależności od tego, jakie działania uczestnik planuje przeprowadzić z nim. Użytkownik ma możliwość zarobienia nagrody w stosunku 3 do 2, jeśli ma blackjacka przy pierwszej dystrybucji kart. W przypadku, gdy gracz po prostu wygrywa z krupierem, płatność zostanie naliczona w wysokości od 1 do 1. A uczestnik może zarabiać na ubezpieczeniu, które jest mu oferowane, gdy krupier ma pierwszą wylosowaną kartę, która ma być asem. Wynagrodzenie w przypadku ubezpieczenia wypłacane jest w stosunku 2 do 1. Należy również zauważyć, że przeciwnik przestaje zbierać karty, jeśli ma już 17 punktów, ale gracz nie ma takich ram i może wziąć tyle, ile uzna za stosowne, najważniejsze nie jest przesadzić.

Bonusy

Jak tylko wejdziesz do gry w tego blackjacka, zabierz powitalny bonus. Później będziesz miał również możliwość do skorzystania z następnych bonusów: Bonusy od drugiego depozytu, Bonus Bez Depozytu.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach
 2. Licencja Malta Gaming Authority
 3. Niesamowite bonusy

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Mały limit wypłat

Podobne gry

Wszystkie gry ze złotej serii Microgaming mają bardzo wygodny i piękny interfejs. Multi-hand European Blackjack Gold nie jest wyjątkiem. Gra w ten blackjack jest fajna, nie tylko ze względu na całkiem dobre zasady.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.