1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Double Exposure Blackjack Professional Series Standard Limit
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Double Exposure Blackjack Professional Series Standard Limit

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: BGAMING
Min Coins Size: 1
Max Coins Size: 100
RTP: 99.69
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie polskiekasyno.net

Intro

Najważniejszą nowością jest to, że teraz krupier stawia swoje pierwsze dwie karty zakryte na stole. W związku z tym gracz, widząc karty rozdającego, rozważa już opcje rozwoju gry. Tradycyjnie w trybie online dostępne są dwa tryby gry: tryb automatyczny i pieniądze. Od gracza należy dodać taką kombinację kart, aby suma punktów wynosiła nie więcej niż 21. Ale oczywiście więcej rozdającego. Nie bój się popełnić błędu, wszystkie udane umiejętności są zasługą doświadczenia.

Każdy gracz ma prawo zapomnieć o klasycznej wersji gry karcianej, aby nadal urozmaicać swoją rozrywkę i cieszyć się adrenaliną w 100%. Nie wymaga obowiązkowej rejestracji i wysyłania wiadomości SMS o podejrzanym pochodzeniu. Użytkownik zobaczy wirtualny stół z sześcioma klasycznymi talią kart. Następnie dealer przeprowadza dystrybucję, zorganizowaną tylko po starannym tasowaniu talii. Gracz otrzymuje dwie karty zamknięte. Rozdający musi trzymać otwarte karty, aby szanse wygranej znacząco wzrosły. Jeśli nie możesz grać za prawdziwe pieniądze, możesz skorzystać z trybu demo.

Tematyka gry

W Double Exposure Blackjack Professional Series Standard Limit gracz gra przeciwko doświadczonemu dealerowi. Jeśli użytkownik zna klasyczne zasady, łatwo będzie to rozgryźć: główna różnica polega na tym, że karty krupiera nie są ukryte przed przeciwnikiem, więc gracz może w pełni przewidzieć możliwe działania przeciwnika.

Co do reszty, zasady gry nie mają żadnych różnic: rozdający nie otrzymuje kart z polem 17 punktów. Dodatkowe informacje dla doświadczonego gracza zminimalizują straty, dzięki czemu zyskowność gry wzrośnie, dzięki czemu wariant automatu do gier jest pożądany wśród miłośników podniecenia. Biorąc pod uwagę ilość zakładów od 1 do 40 euro, możesz opracować zwycięską strategię i uzyskać dobre płatności z kasyna.

Grafika

Ekran podwójnej ekspozycji Blackjack ma realistyczny stół do blackjacka. Rozgrywka jest kontrolowana za pomocą następujących przycisków:

  1. Deal – rozdawaj karty
  2. Hit – weź kartę
  3. Stand – zatrzymaj zestaw kart
  4. Split – podzielone karty
  5. Podwójny zakład podwójny
  6. Nowy zakład – zrób nowy zakład
  7. Rebet – powtórz zakład

W grze jest kilka ustawień (szybkie wirowanie i wyciszenie). W języku angielskim znajduje się sekcja referencyjna. Grafika jest bardzo realistyczna.

Bonusy

Zanim rozpocznisz grę, odbierz bonus powitalny dla większej przyjemności na samum początku.

Zalety

   1. Zapewnia bezpłatny tryb testowy, dzięki czemu można sprawdzić swoje szczęście, a nawet opracować unikalną strategię
   2. Licencja Curacao
   3. Szanse wygranej sięgają 99%

Wady

   • Gra jest łatwa, ale jednak sprawdź zasady przed rozpoczęciem
   • Za mało specjalnych ofert.

Podobne gry

Double Exposure BlackJack Professional Series Standard Limit jest wykonywany w specjalny sposób, ale pozwala odkryć atrakcyjne twarze blackjacka. Ostrożne i przemyślane reguły procesu gry gwarantują maksymalną szansę na wygraną, tak aby każdy, kto chce, może odnieść niespodziewany sukces.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.