Aplikacja mobilna STS – recenzja

Programy do typowania na smartfony od bukmacherów nie są niczym nowym, jednakże oferta tych firm różni się jedna od drugiej, przez co są one dość niepowtarzalne. Nie inaczej jest z aplikacją mobilną od STS, którą dzisiaj wam opiszemy!

Aplikacja mobilna STS – recenzja

Jak pobrać aplikację STS?

Zacznijmy może od tego, że aplikacja mobilna STS jest dostępna na systemy Android oraz iOS. W przypadku IoS wystarczy wejść do AppStore’a, wyszukać program i go zainstalować. Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji jest zrobienie to ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl.

Aplikacja mobilna – najpopularniejsza opcja obstawiania u STS

Aplikacja mobilna STS cieszy się największą popularnością wśród graczy tego bukmachera, trudno się temu dziwić, bo przecież dzięki grze przez smartfona możemy postawić na swoją ulubioną drużynę w dowolnym momencie dnia i to wszędzie tam, gdzie tylko mamy zasięg. Aplikacja mobilna STS dostępna jest oczywiście za darmo, można ją pobrać z oficjalnej strony bukmachera STS. Dla nowych klientów STS do zdobycia jest darmowy bonus 29 PLN bez depozytu, wystarczy jedynie podczas rejestracji konta wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” w odpowiednim miejscu.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Czat STS

Gracze tego bukmachera, którzy korzystają z aplikacji mobilnej STS, mają opcję skorzystania z czatu z innymi użytkownikami, którzy są aktualnie aktywni (czyli po prostu korzystają z tej opcji w tym momencie). Czat STS jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami.

Dyskusja z innymi graczami to świetna opcja, z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych spotkaniach sportowych, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa całą dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę o tej przysłowiowej drugiej nad ranem niż na przykład o siódmej po południu.

Wypłacanie środków przez aplikację

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto. Oprócz powyższego, warto jest również  wspomnieć jeszcze o kilku faktach o aplikacji mobilnej STS. Chodzi nam tu na przykład o :

– usługę ,,Cash-Out” – pozwala nam ona wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z danego kuponu

– logowanie na aplikację mobilną za pomocą odcisków palców – tu chyba raczej nie musimy wyjaśniać o co chodzi

– powiadomienia ,,push” – o wszystkim co nas interesuje otrzymujemy stosowne informacje przy pomocy odpowiedniego powiadomienia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy bukmacher internetowy może być w Polsce legalny? Okazuje się, że tak. Wystarczy że bukmacher internetowy posiada zezwolenie i licencję na działalność i już może prowadzić zakłady wzajemne legalnie.

Related Articles

Back to top button